Zamknij
REKLAMA

Przenieśli ławkę w zarośla. Mieli powód...

17:08, 10.09.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Złotowscy kryminalni zatrzymali 13-letniego mieszkańca gminy Złotów, który w swoim plecaku ukrył kilka porcji marihuany.

W piątkowy wieczór funkcjonariusze z zespołu patrolowo-interwencyjnego wydziału prewencji KPP w Złotowie podczas patrolu pieszego terenów rekreacyjnych przy ulicy Hubego zauważyli trzech nastolatków, którzy siedzieli na ławce przeniesionej w zarośla. Policjanci postanowili sprawdzić, co młodzi ludzie robią w takim miejscu. Podczas legitymowania zachowanie jednego z nastolatków wskazywało, że coś przed funkcjonariuszami ukrywa. Wszystko wyjaśniła kontrola zawartości plecaka 13-latka, który w jego wnętrzu ukrył środki odurzające: było to kilka zawiniątek folii aluminiowej z zawartością suszu roślinnego, który zidentyfikowano jako marihuanę. Łącznie policjanci zabezpieczyli osiem porcji narkotyku.

13-latek został zatrzymany, a po wykonanych czynnościach przekazano go rodzicom. Za posiadanie środków odurzających będzie odpowiadać przed sądem jako osoba nieletnia.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

hmmmhmmm

0 1

A na jakiej podstawie dokonano przeszukania bez obecności rodziców ? ... Znajomość prawa wśród obywateli jest na zatrważająco niskim poziomie. 09:47, 08.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone