Zamknij
REKLAMA

Kolizja czterech samochodów w Śmiłowie

06:49, 05.11.2018 | Piła112
REKLAMA
Skomentuj
fot. Piła112

Wczoraj kwadrans przed godziną 19. doszło do zderzenia kilku pojazdów na drodze krajowej nr 10 na skrzyżowaniu w Śmiłowie.

W kolizji uczestniczyły dwa samochody ciężarowe oraz bus i samochód osobowy. Celem dalszej diagnostyki do szpitala przewieziono na krótko kobietę, która kierowała pojazdem osobowym, oraz jej dziecko.

Na miejscu interweniowały zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Pile oraz zastęp z OSP Kaczory, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrole Policji wraz z technikiem Wydziału Ruchu Drogowego.

Droga na czas działań była zablokowana przez prawie 3 godziny. Ruch odbywał się objazdami przez Miasteczko Krajeńskie i Krajenkę.

(Piła112)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone