Zamknij
REKLAMA

Skradli dwa motocykle i elektronarzędzia

14:10, 08.11.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Posterunku Policji w Łobżenicy oraz Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali trzech mężczyzn, podejrzanych o włamanie do pomieszczenia gospodarczego na terenie gminy Łobżenica.

Do zdarzenia doszło w nocy z 26 na 27 października. Sprawcy po uszkodzeniu drzwi wejściowych weszli do pomieszczenia gospodarczego i ukradli dwa motocykle oraz różnego rodzaju elektronarzędzia. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 15 tys. złotych.

Po otrzymaniu informacji o zdarzeniu policjanci z Posterunku Policji w Łobżenicy oraz Komisariatu Policji w Wyrzysku rozpoczęli poszukiwania włamywaczy. Ustalili, że sprawcą włamania jest 56-letni mężczyzna oraz dwóch nieletnich chłopaków. Wszyscy przyznali się do popełnionego czynu. Oświadczyli, że chcieli zarobić trochę pieniędzy i dlatego postąpili tak nieodpowiedzialnie.

Funkcjonariusze odzyskali w całości skradzione mienie, które z powrotem trafiło do właściciela. Podczas prowadzonych czynności, okazało się, że mężczyźni mają na swoim koncie także inne kradzieże.

Zatrzymani to mieszkańcy gminy Łobżenica w wieku 56, 16 i 15 lat. Najstarszy mężczyzna odpowie przed sądem, grozi mu kara więzienia do 10 lat. O dalszym losie nieletnich zadecyduje Sąd Rodzinny.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone