Zamknij
REKLAMA

Policjanci zapobiegli spaleniu kościoła w Krajence

08:24, 20.11.2018 | KPP Złotów
REKLAMA
Skomentuj
fot. krajenka.pl

Spostrzegawczość i błyskawiczna reakcja policjantów z Komisariatu Policji w Krajence zapobiegły zniszczeniu miejscowego kościoła św. Anny.

Do zdarzenia doszło w niedzielę. Policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego Komisariatu Policji w Krajence st. sierż. Żaneta Waloch i st. post. Damian Błaszczyk pełnili służbę patrolową na terenie miasta. Około godziny czwartej nad ranem patrolując ulicę Szkolną zwrócili uwagę na gęsty dym wydobywający się z bocznych drzwi prowadzących do piwnicy kościoła św. Anny. Gdy podjechali bliżej zobaczyli, że boczne drzwi i ściana ponad nimi były całkowicie osmalone przez kłęby unoszącego się czarnego dymu.

Policjanci błyskawicznie powiadomili oficera dyżurnego, który zadysponował straż pożarną, po czym udali się na plebanię, by poinformować o zaistniałym zdarzeniu. Po chwili na miejsce przyjechali strażacy, którzy podjęli czynności gaśnicze i przewietrzyli zadymione pomieszczenia kościoła. Na szczęście pożar nie zdążył jeszcze wydostać się z piwnicy kościoła. Zniszczeniu uległ tylko opał zgromadzony zbyt blisko pieca.

Dzięki szybkiej interwencji policjantów, którzy znaleźli się w odpowiednim miejscu i czasie oraz ich wzorowej postawie, udało się zapobiec pożarowi blisko 600- letniej świątyni.

(KPP Złotów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (3)

witcherwitcher

0 6

katolski..panbozia"i,,matkiboskie",byli w tym czasie zajęci obserwowaniem katołków czy się nie onanizują :)) 17:38, 20.11.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Gej wojtekGej wojtek

3 1

Chciałbym się umówić z tobą. Widac brakuje ci męskiej miłości. Ja zawsze chętny. Spotkajmy się na wspólne pedałowanie. Nie kryj się z tym. 22:25, 20.11.2018


witcherwitcher

1 1

to zgłoś się do,,świętej rodziny",tamtejsi weszpolacy pod przewódctwem pana JW,spełnią wszystkie twoje fantazje i marzenia ;) 18:33, 21.11.2018


REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone