Zamknij
REKLAMA

Jechał w terenie zabudowanym o 54 km/h za szybko

16:10, 29.11.2018 | KPP Czarnków
REKLAMA
Skomentuj

Kierowca Audi stracił prawo jazdy za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Policjanci zatrzymali uprawnienia 24-letniemu mieszkańcowi Połajewa, który jechał w terenie zabudowanym mając na liczniku 104 km/h.

Do zdarzenia doszło na ulicy Obornickiej w Dębem. Kierujący Audi pędził przez wieś 104 km/h, przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Oznacza to, że w rażący sposób przekroczył dopuszczalną prędkością w obszarze zabudowanym.

Kierowca - 24-letni mieszkaniec Połajewa - został przez policjantów ukarany mandatem oraz punktami karnymi. Mundurowi zatrzymali mu także prawo jazdy.

(KPP Czarnków)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone