Zamknij
REKLAMA

Włamał się do swoich pracodawców

11:30, 04.12.2018 | KPP Czarnków
REKLAMA
Skomentuj

Dużego pecha miał 25-letni mieszkaniec gminy Lubasz, który włamał się do domu jednorodzinnego sądząc, iż nikogo tam nie ma…

Z policyjnych ustaleń wynika, że włamywacz wypchnął jedno z okien, a następnie wszedł do środka. Kiedy rozglądał się po mieszkaniu, aby znaleźć interesujące go łupy, usłyszał zmierzające w jego kierunku kroki, a następnie głos pokrzywdzonej. Spłoszony wyskoczył przez okno i uciekł.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Na podstawie uzyskanych informacji ustalili jego rysopis i kierunek ucieczki. Po kilku minutach poszukiwań mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec gminy Lubasz, który od kilku miesięcy pracował u pokrzywdzonych.

Mężczyzna trafił na komendę, gdzie usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Podczas przesłuchania przyznał się do popełnionego czynu. W przeszłości był już notowany za podobne przestępstwa. Wkrótce 25-latek stanie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KPP Czarnków)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone