Zamknij
REKLAMA

Ruszył z nożem na policjantów, a potem...

14:43, 07.01.2019 | podkom. Żaneta Kowalska
REKLAMA
Skomentuj

6 stycznia br. w godzinach porannych dyżurny KPP w Pile otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań na terenie miasta.

Natychmiast na miejsce pojechali policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego, którzy mieli wiedzę, że w mieszkaniu znajduje się nietrzeźwy mężczyzna, krzyczący na pozostałych domowników. Już na klatce schodowej mundurowi usłyszeli krzyk i płacz kobiety, która prosiła o pomoc. Policjanci szybko weszli do mieszkania. W jednym pokoju siedziały dwie przerażone kobiety. W kolejnym znajdował się agresywny, mocno pobudzony mężczyzna, który z dużym kuchennym nożem rusz w stronę policjantów. Nagle skierował nóż w swoją stronę i próbował okaleczyć się, krzycząc, że nie chce już żyć. Mężczyzna nie reagował na żadne polecenia, w końcu jeden z policjantów zdołał mu wyrwać nóż, a drugi go obezwładnił. Chwilę później na miejsce dołączyli kolejni policjanci, aby wesprzeć swoich kolegów.

24-letni desperat był bardzo agresywny i nieprzewidywalny. Jednak funkcjonariusze nie stracili zimnej krwi, byli zdecydowani w działaniu i profesjonalni. Policjanci każdego dnia wielokrotnie interweniują, mając do czynienia z agresją. Jednak każda taka sytuacja jest zupełnie inna i wymaga indywidualnego podejścia i rozwiązania problemu.

(podkom. Żaneta Kowalska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone