Zamknij
REKLAMA

Groźny wypadek między Skórką a Dolnikiem

11:31, 20.03.2019 | Piła112
REKLAMA
Skomentuj
fot. Piła112, czytelnik

Wczoraj przed godziną 13. doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów na drodze wojewódzkiej nr 188 między Skórką a Dolnikiem.

Jak informuje portal Piła 112, po przyjeździe służb na miejsce przystąpiono do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy poszkodowanym uczestnikom zdarzenia, uwolnieniu poszkodowanych z pojazdu za pomocą sprzętu hydraulicznego, odłączeniu akumulatorów, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych, kierowaniu ruchem.

W wyniku zderzenia trzy osoby odniosły liczne obrażenia ciała i zostały przetransportowane przez ZRM do Szpitala Specjalistycznego w Pile.

W pierwszej fazie działań droga była zamknięta dla ruchu. Po około 3 godzinach wprowadzono ruch wahadłowy.

(Piła112)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

WojtekWojtek

1 0

A co tu komentować?
Na drodze 188 między Piłą i Złotowem każdego dnia dochodzi do co najmniej kilkudziesięciu zdarzeń, mogących skutkować utratą życia, zdrowia i w najlżejszych przypadkach stratami materialnymi. Niestety, nie da rady wystawić tyle radiowozów, żeby pilnowały bandytów drogowych przez całą dobę i we wszystkie dni w roku. Na nieco ponad 30 kilometrowym odcinku miało miejsce tyle wypadków, w tym śmiertelnych, że śmiało można byłoby obdzielić nimi większość dróg w północnej wielkopolsce.
W obecnym stanie prawnym i - o zgrozo - stanie intelektualnym kierowców, nic nie da się zrobić i ofiary muszą być! Jedyna rada to zagęścić sieć patroli oraz fotoradarów, zmieniając stawki za wykroczenia na drakońskie tak, żeby sprawcy tych wszystkich nieszczęść długo nie mogli wyjść na prostą finansową.
Jest niebezpieczeństwo, że zaczną się w efekcie utrzymywać za nasze pieniądze z różnych zasiłków, jakimi obecna władza kupuje głosy wyborcze, ale to musi się kiedyś skończyć! Normalni ludzie chcą spokojnie i bezpiecznie przemieszczać po drogach i godnie zarabiać dla siebie, a nie dla bandytów i nygusów! 14:49, 22.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CarlosCarlos

0 0

Z przykrością obserwuję tych wspaniałych ułanów, którym za wolno 90km/h. Pooglądajcie filmy z wypadków i wygląd ofiar z wypadków może zrozumiecie, że życie mamy jedno..... Pozwólcie swoim dzieciom mieć ojców, matki do późnej starości....... 21:53, 26.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone