Zamknij
REKLAMA

Policjanci rozbili narkotykowy biznes

20:20, 20.05.2019 | KPP w Pile
REKLAMA
Skomentuj
fot. KPP w Pile

Skuteczne działania policjantów Komisariatu Policji w Wyrzysku oraz pilskich kryminalnych zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej doprowadziły do namierzenia i zatrzymania na terenie gminy Wyrzysk grupy osób zajmujących się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków.

Policjanci prowadzący czynności do sprawy realizowanej przez Prokuraturę Rejonową w Złotowie wpadli na trop grupy, która na terenie Wyrzyska i Łobżenicy zajmowała się rozprowadzaniem znacznych ilości środków odurzających i substancji psychoaktywnych.

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze przy wsparciu funkcjonariusza Służby Celnej w Poznaniu i specjalnie przeszkolonego do takich zadań psa, ujawnili u osób zajmujących się rozprowadzaniem na terenie powiatu pilskiego znaczne ilości narkotyków.

Zatrzymano czterech mieszkańców gminy Wyrzysk, u których zabezpieczono ponad pół kilograma środków odurzających i psychotropowych, 372 tabletki extazy oraz ujawniono skradziony na terenie Niemiec motocykl.

W trakcie przeszukania u jednego ze sprawców, mieszkańca Osieka nad Notecią, funkcjonariusze ujawnili plantację konopi indyjskich. W specjalnie przygotowanych pomieszczeniach znajdowało się 47 roślin konopi w różnych fazach wzrostu. U sprawców na poczet przyszłych kar zabezpieczono samochód oraz gotówkę.

Jedna osoba trafiła do tymczasowego aresztu. Pozostałe trzy, zostały objęte policyjnym dozorem.

REKLAMA
(KPP w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Ania22Ania22

0 0

Witajcie, chciałabym tym sposobem zapoznać super faceta na resztę życia. Ja 25 letnia chuda blondynka po nieudanym związku, wiek nie ma znaczenia, jesteś samotny ? Pisz do mnie na portalu: www.czaterka .pl 15:03, 25.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Amator prowokatorAmator prowokator

0 0

Super sukces Wow kupa śmiechu 40 parę krzaków ziela , afera na całe województwo.zlapali największego producenta.... ja pier.. le co za kraj ?
00:06, 30.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone