Zamknij
REKLAMA

Uprawiał konopie w swoim ogrodzie

09:18, 23.09.2021 | st. sierż. Wojciech Zeszot
Skomentuj fot. KPP w Pile
REKLAMA

Pilscy kryminalni zatrzymali 43-letniego mieszkańca Piły. Na terenie jego posesji mundurowi zabezpieczyli 6 sadzonek konopi o wadze ponad 900 gramów. Ponadto mężczyzna posiadał w domu ponad 100 gramów marihuany.

Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, które wskazywały, że na terenie jednej z posesji przy al. Poznańskiej w Pile mogą być hodowane sadzonki konopi. Kryminalni przystąpili do realizacji przeszukania wskazanego miejsca. Wstępne informacje mundurowych się potwierdziły. W trakcie czynności funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 6 sadzonek konopi o wadze blisko 900 gramów, które właściciel hodował na terenie swojego ogrodu.

Kryminalni zatrzymali 43-letniego mężczyznę. W ramach wykonanych czynności został również przeszukany dom mężczyzny, w którym policjanci ujawnili kolejne narkotyki. Była to marihuana w postaci suszu roślinnego o wadze ponad 100 gramów.

Prowadzone postępowanie wykazało, że mężczyzna hodował łącznie 8 sadzonek. Dwie z nich zostały wcześniej wykorzystane do wytworzenia suszu roślinnego w postaci marihuany o wadze ponad 100 gramów.

43-latek usłyszał ostatecznie dwa zarzuty związane z uprawą 6 sztuk konopi innych niż włókniste oraz wytwarzaniem marihuany w postaci suszu roślinnego. Każde z popełnionych przestępstw zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

(st. sierż. Wojciech Zeszot)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

szamanszaman

3 2

"Uważaj na sąsiadów swych, bo lubią dawać cynk" Polska krajem kapusiów z drugimi tradycjami. Przykre. 08:15, 24.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

karol walikońkarol walikoń

3 1

I dobrze. Zamykać tych narkomanów i handlarzy. 08:43, 24.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%