Zamknij
REKLAMA

Wytworzył ponad 800 gramów marihuany

12:01, 13.10.2021 | st. sierż. Wojciech Zeszot
Skomentuj fot. KPP w Pile
REKLAMA

Kryminalni z Komisariatu Policji w Wyrzysku wspólnie z funkcjonariuszami Posterunku Policji w Wysokiej zatrzymali mieszkańca gminy Białośliwie, który uprawiał i wytwarzał marihuanę.

Kryminalni wyrzyskiego komisariatu uzyskali informacje które wskazywały, że 29-letni mieszkaniec gminy Białośliwie może posiadać w swoim miejscu zamieszkania narkotyki. W zeszłą niedzielę października wspólnie z funkcjonariuszami z Wysokiej przystąpili do przeszukania mieszkania. Policjanci potwierdzili swoje podejrzenia. 29-latek przechowywał znaczną ilość środka odurzającego w postaci ponad 800 gramów marihuany. Mieszkaniec gminy Białośliwie został zatrzymany. Prowadzący sprawę funkcjonariusze ustalili również, że mężczyzna uprawiał konopie, w wyniku których powstał ujawniony susz roślinny.

Sprawca usłyszał zarzuty związane z uprawą konopi innych niż włókniste oraz wytwarzaniem z nich suszu roślinnego w postaci marihuany. Decyzją Prokuratury Rejonowej w Chodzieży mężczyzna został objęty dozorem policyjnym. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

(st. sierż. Wojciech Zeszot)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

SzamanSzaman

2 0

Chore przepisy, chory kraj, 8 lat za roślinę na własny użytek, roślinę, która leczy wiele schorzeń. A za gwałt czy pedofile max 5, ehhh 07:49, 14.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%