Zamknij
REKLAMA

Wjechał w drzewo i uciekł. Miał ponad 2 promile alkoholu

08:30, 28.11.2017 | KPP w Pile
REKLAMA
Skomentuj

28-letni mieszkaniec gminy Szydłowo prowadził samochód mając w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Auto wjechało w drzewo, a kierowca uciekł.

Świadek, który przekazał policji informację o zdarzeniu, widział zakrwawionego mężczyznę, uciekającego z Hondy Accord, która uderzyła w drzewo. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów oraz przewodnika z psem tropiącym. Po kilkudziesięciu minutach było już wiadomo, że kierowcą porzuconego samochodu jest mieszkaniec gminy Szydłowo. Funkcjonariusze zatrzymali go w jego mieszkaniu.

Nieodpowiedzialny kierowca mógł doprowadzić do tragedii. A w domu na tatę czekały dzieci w wieku 1 i 3 lat oraz konkubina w zaawansowanej ciąży. Kobieta początkowo twierdziła, że to ona kierowała pojazdem, jednak po chwili zmieniła zdanie i powiedziała prawdę. Mężczyzna również przyznał się, że wcześniej pił alkohol i wracał do domu ze spotkania. Jego badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało ponad dwa promile alkoholu.

Kierowca został zatrzymany i trafił prosto do policyjnego aresztu. Teraz czeka go rozprawa sądowa. Grozi mu nawet kilka lat więzienia.

(KPP w Pile)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone