Zamknij
REKLAMA

Ukrył narkotyki w skrzynce hydraulicznej

10:11, 06.12.2017 | podkom. Żaneta Kowalska
REKLAMA
Skomentuj

Pilscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zabezpieczyli łącznie ponad 4 tys. porcji marihuany i amfetaminy.

W połowie listopada br. policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Pile uzyskali informację, że 32-letni mieszkaniec Piły może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. Już po kilku dniach miejsce, gdzie mężczyzna przechowuje narkotyki, zostało ustalone.

Kryminalni weszli do ustalonego mieszkania przy ulicy Towarowej w Pile, gdzie podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych ujawniono narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany w łącznej ilości ponad 4 tys. porcji. Substancje psychotropowe oraz środki odurzające zapakowane był w worki foliowe i dodatkowo oklejone taśmą klejącą. Ich właściciel ukrył nielegalny towar na klatce schodowej, w skrzynce hydraulicznej.

Narkotyki zostały zabezpieczone przez policjantów, a ich właściciel trafił prosto do policyjnego aresztu. 32-latek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu kara więzienia do 10 lat.

(podkom. Żaneta Kowalska)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone