Zamknij
REKLAMA

Sposób na boczki i drugi podbródek

12:31, 14.09.2018 | fp
REKLAMA

Chcesz bezoperacyjnie i skutecznie zredukować tkankę tłuszczową? Jest na to bezpieczny i niedrogi sposób!

Lipoliza iniekcyjna to alternatywa dla bolesnego i obarczonego powikłaniami zabiegu odsysania tłuszczu (liposukcji). Zabieg jest przeznaczony dla osób z normalną wagą lub lekką nadwagą – zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Pomaga usunąć tzw. miejscowe otłuszczenia, których trudno pozbyć się w wyniku diety czy ćwiczeń fizycznych. Jest on wręcz idealny do likwidacji "drugiego" podbródka, usuwania tzw. bryczesów na udach, modelowania brzucha, bioder, pośladków, ramion, "bawolego" karczku, ginekomastii męskiej, pozbywania się "boczków", wałeczków nad kolanami, usuwania fałdek na plecach czy worków pod oczami.

Nieinwazyjne modelowanie sylwetki polega na wstrzyknięciu cienką igłą w tkankę tłuszczową mieszanki fosfatydylocholiny, deoksycholatu i np. L-karnityny lub krzemionki organicznej. Fosfatydylocholina to naturalny składnik naszego organizmu – lecytyna. Preparat ten jest znany w medycynie estetycznej od dawna; stosowany jest do ochrony wątroby oraz do redukcji tłuszczu we krwi. W wyniku aplikacji komórki ulegają rozpuszczeniu, a uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu. Skóra po zabiegu pozostaje gładka i jędrna.

Po wykonaniu lipolizy iniekcyjnej można od razu wrócić do pełnej aktywności. W miejscach nakłuć może pojawić się zaczerwienienie, drobne krwiaki oraz uczucie pieczenia lub delikatnego bólu, które jednak szybko ustępują. Zabiegi powtarza się średnio 2-3 razy w odstępach kilkutygodniowych w zależności od ilości tkanki tłuszczowej. Czasem wystarczający jest jeden zabieg.

Efekty zabiegu to utrata kilku centymetrów w obwodzie w miejscu iniekcji, lepszy metabolizm komórek skóry, poprawa mikrokrążenia, stymulacja regeneracji skóry i lepsze jej odżywienie.

W naszym gabinecie przy zabiegu lipolizy iniekcyjnej używamy wyłącznie certyfikowanych, medycznych preparatów!

Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej
i Makijażu Permanentnego BEAUTY BAR

Piła, ul. Prym. St. Wyszyńskiego 10/30
wtorek - piątek 10.00 - 18.00, sobota 10.00-14.00
tel. 536 478 922

(fp)
REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone