Zamknij
REKLAMA

Oto sposób na olśniewające brwi!

09:37, 10.01.2019 | artykuł promocyjny
REKLAMA

To najnowszy trend, który pokochały klientki gabinetów kosmetycznych. Gwarantuje zachwycający efekt końcowy!

Ombre to innowacyjna - i obecnie najbardziej trendy - technika makijażu permanentnego brwi. A zarazem najbardziej precyzyjna, higieniczna i bezpieczna.

Pigmentacja tą metodą polega na użyciu kilku kolorów barwnika i na delikatnym ich stopniowaniu w celu osiągnięcia przejść tonalnych, które stwarzają bardzo naturalny i trójwymiarowy efekt makijażu lub stopniowanie nasycenia koloru jednym odcieniem za pomocą określonych ruchów maszyny i mocy obrotów igły.  Takie cieniowanie brwi znacznie różni się od klasycznej pigmentacji - jest bardziej subtelne i delikatnie podkreśla brwi, które nie są jednolite, lecz wycieniowane tak, by do złudzenia przypominały naturalne. Metoda realistycznie odzwierciedla efekt misternie pomalowanych brwi cieniem/kredką oraz nadaje się do każdego rodzaju cery.

Przystępując do zabieg makijażu permanentnego brwi  linergistka najpierw wyznacza nowy kształt brwi kredką kosmetyczną. Po zaakceptowaniu rysunku oraz koloru barwników przez klientkę zaczyna się pigmentacja brwi. W zależności od typu urody, linergistka dobiera odpowiednie barwniki i sposób cieniowania. Następnie wprowadza pigment odpowiednią techniką do skóry za pomocą jednorazowych igieł. Skóra podczas zabiegu znieczulana jest specjalnym preparatem na bazie lidokainy. Zaraz po zabiegu brwi są ciemniejsze niż zamierzony efekt. Jednak po około 7 dniach, po wyłuszczeniu się naskórka, bledną o około 40-50%. Dlatego też konieczna jest druga wizyta (tzw. korekta), która służy wzmocnieniu efektu i uzupełnieniu makijażu w miejscach wyłuszczenia naskórka.

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i wrażliwa nawet do dwóch tygodni. Należy wtedy pamiętać, aby unikać kontaktu z mydłem, nie drapać brwi i nie stosować zabiegów złuszczających. Linergistka zaleci specjalną maść do smarowania miejsc na skórze, w których był wykonywany makijaż. Przez około dwa tygodnie należy również zrezygnować z opalania na słońcu czy w solarium oraz z chodzenia na basen.

Warto jednak trochę, bo rezultat finalny będzie olśniewający!

Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej
i Makijażu Permanentnego BEAUTY BAR

Piła, ul. Prym. St. Wyszyńskiego 10/30
wtorek - piątek 10.00 - 18.00, sobota 10.00-14.00
tel. 536 478 922

(artykuł promocyjny)
REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone