Zamknij
REKLAMA

Produkty lokalne Krajny szansą na biznes

12:12, 15.05.2018 | LGD Krajna nad Notecią
REKLAMA
Skomentuj

Lokalna Grupa Działania Krajna nad Notecią  zaprasza do udziału w warsztatach "Produkty lokalne Krajny szansą na biznes" - warsztaty dla planujących uruchomienie działalności gastronomicznej/cateringowej. Warsztaty są realizowane w ramach projektu współpracy "Cztery Pory Roku na Krajnie".

Celem zadania jest przygotowanie uczestników do świadczenia usług gastronomicznych /cateringowych z wykorzystaniem lokalnych zasobów obszaru historycznej Krajny.

Zadanie obejmuje 48-godzinne szkolenie praktyczne dla 12 osób z zakresu kreowania produktu lokalnego: 4 zjazdy dwudniowe x 12 osób x 12 godz. na obszarze partnerskich LGD (powiaty nakielski, pilski, sępoleński i złotowski).

Planowane terminy warsztatów: 25-26 maja, potem w czerwcu i dwa razy we wrześniu.

Wiedza i umiejętności zdobyte w ramach zadania pozwolą mieszkańcom obszaru LSR uzyskać nowe kwalifikacje i stworzyć warunki do tworzenia miejsca pracy (w tym samozatrudnienia).

Organizatorzy zapewniają: wysokiej jakości szkolenia przygotowujące do podjęcia działalności gastronomicznej/cateringowej; wyżywienie podczas zjazdów i zakwaterowanie w wymiarze jednego noclegu w ramach każdego zjazdu; wydanie dokumentu potwierdzającego ukończenie warsztatów.

Projekt jest skierowany do osób z grup defaworyzowanych określonych w LSR Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Krajna nad Notecią, tj. do: osób bezrobotnych do 30 roku życia, bezrobotnych po 50 roku życia, długotrwale bezrobotnych, kobiet pozostających bez zatrudnienia, osób niepełnosprawnych.

Uczestnikami zadania będzie 12 mieszkańców obszaru objętego projektem (3 osoby z obszaru każdego partnera projektu współpracy), którzy już na etapie rekrutacji zadeklarują chęć podjęcia zatrudnienia lub uruchomienia działalności gospodarczej w branży usług gastronomicznych i/lub cateringowych.

Z terenu każdego partnera projektu współpracy udział wezmą 3 osoby.

Termin rekrutacji do 21.05.2018 r. - Biuro LGD Krajna nad Notecią, Pobórka Wielka 25, 89-340 Białośliwie.

W celu zgłoszenia się do projektu należy pobrać i wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz deklarację udziału w projekcie dostępne na stronie organizatora (www.lgdkrajna.pl) . Wypełnione dokumenty prosimy dostarczyć do biura LGD osobiście lub za pośrednictwem poczty/kuriera.

Uwaga! Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń!

Więcej informacji udzielają pracownicy biura LGD Krajna nad Notecią: [email protected], tel. 666 957 513.

(LGD Krajna nad Notecią)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone