Zamknij
REKLAMA

Piękne oczy w oprawie finezyjnych kresek!

08:43, 19.09.2018 | artykuł promocyjny
REKLAMA

Masz dość codziennego malowania kresek i zerkania w lustro czy makijaż jest w porządku? Chcesz by Twoje spojrzenie zawsze było głębokie i wyraziste? Makijaż permanentny kresek dekoracyjnych, tzw. eyeliner, to metoda idealna dla Ciebie!

Makijaż permanentny oczu pozwala doskonale podkreślić oczy i zagęścić optycznie linię rzęs. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i nienaganny wygląd. Zalety takiego makijażu są nieocenione. Przede wszystkim oszczędzasz mnóstwo czasu na codziennym wykonywaniu precyzyjnej kreski. Nie ma obawy, że taki makijaż spłynie lub rozmaże się. Nawet kiedy wstaniesz rano, zrobione tą metodą kreski zawsze będą Cię zdobić. W ich oprawie Twoje spojrzenie będzie miało nieprzemijający, wyjątkowy blask.

W makijażu permanentnym kresek górnych, kreskę wykonuje się na zamkniętej powiece. Jej kształt i kolor dobiera się indywidualnie do urody i oczekiwań.

Jeśli na co dzień nie malujesz się , wybierz delikatną kreskę zagęszczającą linię rzęs. Ten rodzaj kreski jest bardzo subtelny i wygląda niezwykle naturalnie. Nikt nie zauważy makijażu permanentnego, ale wszyscy zauważą, że masz piękne oczy i gęste rzęsy!

A może lubisz mocniejszy makijaż? Wybierz wówczas bardziej wyrazistą kreskę dekoracyjną oka. Odtąd na stałe będzie zdobić Twoje spojrzenie, a Twoje oczy będą zawsze gotowe na wielkie wyjście!

Możliwość prowadzenia linii eyelinerem jest bardzo wiele - od delikatnych prostych kresek (kreska tylko nieznacznie wchodzi na powiekę i nie wychodzi poza linię rzęs), poprzez wygięte jaskółki (kreskę wyciągamy za powiekę i prowadzimy pod lekkim skosem w kierunku końca brwi), na grubych kreskach a’la Amy Whitehouse skończywszy. Najlepiej wcześniej przyjdź na konsultację, bo nie każda budowa oka pozwala na zastosowanie danej kreski. Na pewno jednak znajdziesz coś dla siebie!

Zabieg - w zależności od wybranej kreski - trwa od 60 do 90 minut. Po zabiegu oczy mogą być lekko opuchnięte, jednak opuchlizna szybko mija i można wrócić do pracy i codziennych obowiązków. Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest intensywna (dotyczy to nawet delikatnego makijażu), jednak do tygodnia makijaż wyłuszczy się i kolor zblednie o połowę w stosunku do pierwotnej barwy. Ze względu na wyłuszczanie się naskórka, należy wykonać drugi zabieg, podczas którego makijaż jest wzmacniany i nabiera ostatecznego kształtu. Przed około 2 tygodnie po wykonanym makijażu permanentnym oczu nie należy korzystać z basenu, zabiegów SPA, sauny i solarium

W Beauty Bar pracujemy na najlepszych pigmentach, które nie odbarwiają się z upływem czasu.

Przyjdź po rabat z nowym numerem miesięcznika FAKTYPILSKIE.PL. Zapraszamy!

Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej
i Makijażu Permanentnego BEAUTY BAR

Piła, ul. Prym. St. Wyszyńskiego 10/30
wtorek - piątek 10.00 - 18.00, sobota 10.00-14.00
tel. 536 478 922

(artykuł promocyjny)
REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone