Zamknij
REKLAMA

Nici liftingujące 4D - efekt natychmiastowy!

11:13, 09.11.2018 | Beauty Bar
REKLAMA

Zauważyliście na swojej twarzy objawy upływającego czasu: opadające policzki, zmieniony owal twarzy, podwójny podbródek, opadające brwi, utratę jędrności i wiotkość skóry? Oto jedna z najlepszych metod przywracania młodego wyglądu twarzy.

Zabieg nićmi liftingującymi 4D dedykowany jest przede wszystkim pacjentom pomiędzy trzydziestym piątym a sześćdziesiątym rokiem życia. Przynosi on natychmiastowy efekt liftingu utrzymujący się nawet do 2 lat, wygładzenie zmarszczek i poprawę konturu twarzy, zwiększa napięcie, jędrność, nawilżenie i dotlenienie skóry.

Nici liftingujące 4D posiadają specjalnie opracowany system mikroskopijnych haczyków. Zabieg jest z ich użyciem jest szybki i bezpieczny. Nie wymaga nacinania skóry, ponieważ nici są wprowadzane za pomocą cienkiej igło-kaniuli w tkankę podskórną. Po zaimplementowaniu pod skórę haczyki otwierają się, unosząc opadające tkanki i zapewniając tym samym efekt silnego liftingu.

Zabieg trwa od 30 do 60 minut. Po około 14 dniach zaczyna się proces neokolagenezy, czyli stymulacji produkcji nowego kolagenu - białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry. Ponadto stymulacja i mobilizacja fibroblastów powoduje, poza wzmożoną syntezą kolagenu, równoczesne pobudzenie syntezy elastyny - białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry.

PDO, czyli polidioksanon, jest substancją biodegradowalną - po wszczepieniu do tkanek stopniowo ulega hydrolizie, w wyniku której powstają obojętne dla organizmu substancje: woda i dwutlenek węgla. Sam proces rozpadu PDO stymuluje procesy regeneracji. Tworzą się nowe włókna endogennego kolagenu i elastyny. Zwiększa się ilość kwasu hialuronowego. Wszystko to skutkuje naturalną poprawą napięcia i jędrności skóry. Rozpad nici trwa około jednego roku, ale korzystne efekty zabiegu utrzymują się przez dwa lata.

Zabieg nie pozostawia blizn. Powstałe od wkłuć zaczerwienienia ustępują po 3-5 godzinach. Nie ma przeciwwskazań by wrócić do codziennych czynności, nawet bezpośrednio po zabiegu.

Zapraszamy!

Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej
i Makijażu Permanentnego BEAUTY BAR

Piła, ul. Prym. St. Wyszyńskiego 10/30
wtorek - piątek 10.00-18.00, sobota 10.00-14.00
tel. 536 478 922

(Beauty Bar)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone