Zamknij
REKLAMA

Pobieranie filmów w formacie mp3 z YouTube

23:42, 14.03.2019 | art. sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

W miarę z postępem technologicznym chcemy mieć coraz więcej rzeczy na swoich telefonach, bo wydaje nam się to jak najbardziej możliwe. I tak właśnie jest z pobieraniem filmów np. z YouTube na swój telefon czy komputer w formie mp3. Można już to robić i dzięki temu nie musimy zużywać np. swoich danych komórkowych, kiedy mamy ochotę posłuchać naszej piosenki w drodze do pracy albo długiej trasie, w którą się wybieramy. Ponadto nie wszystkie nagrania dostaniemy w formie płyty lub w jakimś odtwarzaczu muzyki. Wtedy wystarczy przerzucić materiał na format mp3.


Co to znaczy konwertować materiały z YouTube do pliku mp3?

To znaczy tyle, co pobierać i "przerzucać" na format mp3, mówiąc bardzo prosto, a nawet wręcz kolokwialnie. Czasami zdarzają się takie sytuacje, że chcemy coś mieć na swoim telefonie lub komputerze, a nie ma tego dostępnego do kupienia w Empiku, czy do wysłuchania na jakimś serwisie z muzyką. Wtedy jedyną opcją jest ściągnięcie tego na swoje urządzenie mobilne, aby móc korzystać z tego gdziekolwiek jesteśmy i to bez zużywania danych.


Czy takie działania są legalne?

Oczywiście, że są. Przecież ktoś to w końcu wrzucił do Internetu, więc zgodził się na to, aby użytkownicy potencjalnie robili to, co chcą. Oczywiście uwzględniając pewne granice. Przede wszystkim - możemy to ściągnąć na swoje urządzenie mobilne, niezależnie od tego czy to laptop, tablet czy telefon. Nie mamy jednak prawa do tego, aby ten materiał rozpowszechniać lub wykorzystywać w celach komercyjnych, ponieważ jest to chronione prawem autorskim, co prowadzi do wysokich sankcji np. grzywny. A tego zdecydowanie nie chcemy.


Jak ściągać muzykę i konwertować ją do mp3? Gdzie to robić?

Kiedy wpisujemy frazę "ściąganie z YouTube do mp3" otrzymujemy kilkanaście stron, które proponują nam takie działanie. Skąd mamy wiedzieć, że akurat na tej bez problemu to zrobimy? Niektóre faktycznie szwankują, wykradają dane albo pobierają opłaty (co jest nielegalne) za to, żebyśmy my mogli konwertować muzykę do mp3. Powinno być to na tyle proste, że wchodząc na stronę, w dedykowanym polu wklejamy link do filmu z YouTube, a następnie pobieramy go w formacie mp3. I gotowe. Nie zawsze jednak tak jest.

Warto więc skorzystać ze strony https://adconnect.pl/mp3, gdzie można w prosty sposób "załatwić" sobie, aby nasz ukochany film znalazł się na naszym urządzeniu elektronicznym, byśmy mogli słuchać go gdziekolwiek. Przechodzimy do konwertera, a następnie w dedykowanym polu wklejamy link z filmem, który chcemy pobrać. Możemy również własnoręcznie wyszukać daną piosenkę czy materiał, który nas interesuje. Wtedy wyszukiwarka podpowie nam aktualnie najpopularniejsze wyszukiwanie odnośnie tej frazy i umożliwi nam jego pobranie. A opcje są dwie - można zarówno pobrać materiał w formacie mp3, ale również istnieje możliwość... Ściągnięcia całego filmu w takim formacie, w jakim jest. I gotowe! Mamy swój ulubiony materiał do naszej pełnej dyspozycji. Możemy słuchać go w dowolnym miejscu i nie wykorzystywać przy tym swoich danych komórkowych. Często takie pobieranie nie psuje nawet jakości danego filmu, więc istnieją tutaj niemalże same korzyści! To co? Szukamy ulubionych piosenek i ściągamy je na swój telefon?

(art. sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone