Zamknij
REKLAMA

Oto Q-Switch - sposób na niechciany tatuaż!

12:58, 23.11.2020 | artykuł promocyjny
REKLAMA

Posiadasz tatuaż, który po latach stał się niechcianą już "ozdobą"? Albo nieudany makijaż permanentny brwi? A może po prostu jedno i drugie znudziło ci się i chcesz się tych "pamiątek" pozbyć? Jest na to znakomity sposób!

- Inwestycja w najlepszy jakościowo laser do usuwania makijażu permanentnego brwi oraz tatuaży sprawiła, że potrafimy pomóc tym, którzy szukali u nas takiej pomocy wcześniej. Teraz możemy zaoferować im skuteczne zabiegi laserem Q-Switch - informują Milena i Natalia z gabinetu "Beauty Bar" w Pile.

Często decyzja o wykonaniu tatuażu podejmowana jest pod wpływem mody, bywa też, że chcemy uwiecznić w ten sposób ważne wydarzenie w naszym życiu. Zdarza się jednak, że to, co chcieliśmy zafundować sobie na zawsze, później zaczyna nam przeszkadzać, drażnić, przestajemy to traktować jako ozdobę, a wręcz przeciwnie - taka widoczna "pamiątka" wywołuje naszą irytację.

Jeśli więc tatuaż albo makijaż permanentny stał się dla nas już niechciany, jest możliwość usunięcia go za pomocą specjalnego lasera. Pigment z tatuażu zostaje rozproszony na drobne fragmenty, które z czasem są usuwane przez układ immunologiczny. Dzięki Q-Switch można usuną tatuaże o różnych odcieniach i kolorach, a pierwsze efekty zauważalne są już po pierwszej sesji w postaci rozjaśnionej pigmentacji. Likwidacja tatuażu nie jest jednak jednorazowym zabiegiem, lecz procesem jego stopniowej redukcji. Ilość zabiegów uzależniona jest od głębokości i rodzaju wprowadzonego pigmentu, jego barwy, wieku tatuażu, użytych tuszów oraz indywidualnej zdolnością organizmu do rozkładu cząsteczek pigmentu. Zabiegi wykonuje się zwykle w odstępach około 6-tygodniowych, tak aby pozwolić na fizjologiczny proces oczyszczania się tkanek skóry z rozbitego barwnika.

Laser Q-Switch pozwala na całkowite usunięcie makijażu permanentnego oraz tatuażu, bądź rozjaśnienie tatuażu w celu wykonania na tym miejscu nowego. Usuwa także przebarwienia skóry w postaci plam soczewicowatych, pozostałości potrądzikowych czy przebarwień posłonecznych.

Po zabiegu tatuaż może być zaczerwieniony, lekko obrzęknięty oraz pokryty strupkiem. Ale to niewielki dyskomfort z porównaniu ze świadomością, że po kilku seansach stary tatuaż albo makijaż będzie już tylko wspomnieniem.

Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej
i Makijażu Permanentnego "Beauty Bar"

Piła, ul. Prym. St. Wyszyńskiego 10/30
wtorek - piątek 10.00 - 18.00, sobota 10.00-14.00
tel. 536 478 922

(artykuł promocyjny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA