Zamknij
REKLAMA

Jak dobrze zaprojektować wizytówkę swojej firmy

19:37, 20.11.2020 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
REKLAMA

Każdy wyższy rangą pracownik, który dba o kontakty z klientem powinien mieć swoją firmową wizytówkę. Podobnie rzecz się ma w przypadku firm, które świadczą wiele usług związanych z pracą twórczą. Stworzenie funkcjonalnej i stylowej wizytówki jest niezwykle istotne, dlatego warto odpowiednią ją zaprojektować. Podpowiadamy, co powinno się na niej znaleźć.


Układ graficzny i materiał 

Na początku warto rozrysować sobie ogólny wygląd wizytówki, a także określić wielkość, kolory i konwencję, w której chcesz całość utrzymać.  Ważny jest także papier, na którym zostaną wydrukowane wizytówki. Zwykle stosuje się papier kredowy. Można również zalaminować produkt, by był trwalszy. By zachować oryginalność warto zastosować którąś z metod uszlachetniania druku. Świetnie prezentuje się hot-stamping lub tłoczenie. Dzięki temu Twoje wizytówki będą jeszcze bardziej oryginalne. Jeżeli lubisz niestandardowe rozwiązania możesz wykorzystać drewniane, plastikowe, a nawet metalowe podłoże. Takie rozwiązanie jest ekologiczne i niezwykle kreatywne.


Ważne informacje

Na wizytówce powinno znaleźć się logo oraz nazwa firmy. W przypadku wizytówek dedykowanych konkretnym osobom - także imię, nazwisko oraz rodzaj stanowiska. Istotnym elementem są również dane kontaktowe. Wielu freelancerów umieszcza jedynie adres e-mail chcąc chronić swoją prywatność. Umieszczenie adresu do korespondencji oraz numeru telefonu to bardzo dobre rozwiązanie, które podkreśla wiarygodność działalności. Jeżeli nie chcesz podawać prywatnych danych - skorzystaj z usług biura wirtualnego, które udostępni prestiżowy adres w samym centrum Warszawy. Cała korespondencja, w tym listy polecone zostaną odebrane przez pracowników biura, a skany dokumentów przesłane na Twojego maila. Takie rozwiązanie pozwala na pracę z każdego miejsca na ziemi, jest w pełni bezpieczne i gwarantuje spore oszczędności. Kliknij tutaj https://www.ale-biuro.pl/ i zobacz, co jeszcze możesz zyskać. Dzięki odpowiedniemu pakietowi rozwiąże się również problem z numerem telefonu. Dedykowany kontakt pozwoli automatycznie przekierować dzwoniących na Twój numer, a Ty zachowasz pełną prywatność. Zalety biur wirtualnych jednak na tym się nie kończą. Odwiedź witrynę i dowiedź się więcej: https://www.jerozolimskie89.eu/.

Stworzenie praktycznej i stylowej wizytówki jest proste. Wystarczy pomysł i dobry grafik, który zaprojektuje idealny wzór. Warto dopracować ją, by stanowiła skuteczną formę reklamy. Prestiżowy adres i dedykowany numer telefonu z pewnością pomogą zbudować wizerunek firmy, która będzie wiarygodna dla każdego klienta. Zadbaj o odpowiednią reklamę.

(artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%