Zamknij
REKLAMA

DDD - deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja

16:43, 13.02.2021 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
REKLAMA

Nie panikujmy, kiedy zauważamy, że po naszej szafce w kuchni maszeruje bliżej nieokreślony owad, który nie wygląda, jak te dotychczas przez nas znane. Często okazuje się to być karaluch. Skąd on do nas przywędrował?


1. Skąd się biorą karaluchy?

2. Dezynfekcja pomieszczeń

3. Deratyzacja - gdzie i w jakim celu?


Skąd się biorą karaluchy?

Karaluchy lubią miejsca wilgotne, brudne oraz takie, gdzie bez problemu mogą znaleźć resztki jedzenia. Skąd się biorą te paskudne owady? Najczęściej spotyka się je w budynkach, gdzie kiedyś były zsypy na śmieci. Chętnie też zamieszkają w zapuszczonych mieszkaniach. A my, mimo porządku w mieszkaniu nagle trafiamy na nie, dlaczego? Niestety w blokach czy domach wielorodzinnych są rury czy sieć wentylacji, którą karaluchy chętnie przechodzą z jednego mieszkania do drugiego. Najlepiej byłoby umówić się z sąsiadami i przeprowadzić w całym budynku dezynsekcję. Na przykład firma Pest Patrol http://pestpatrol.pl/ przeprowadzi dezynsekcję w Poznaniu i w Wielkopolsce. Dezynsekcja całego budynku zwiększa szansę pozbycia się całkowicie owadów, dezynsekcja zaś mieszkania nie daje 100% gwarancji. Za powiedzmy pół roku karaluchy znów mogą pojawić się w naszym mieszkaniu. Przy pomocy dezynsekcji jesteśmy w stanie pozbyć się nie tylko karaluchów, ale również prusaków, mrówek faraona, pcheł, rybików czy pluskiew.


Dezynfekcja pomieszczeń

Dezynfekcję w pomieszczeniach wykonujemy w przypadku:

- zalania mieszkania,
- przebywania dłuższy czas w pomieszczeniach zmarłych,
- przeprowadza się ją w hotelach w celu zdezynfekowania pokoi hotelowych oraz materacy,
- lub też w celu odkażenia pomieszczeń w których są grzyby, bakterie oraz wirusy.

Taką dezynfekcję w Poznaniu z bardzo dobrym wynikiem przeprowadzi Pest Patrol specjalizujący się we wszelakich usługach DDD.


Deratyzacja - gdzie i w jakim celu?

Deratyzacja Poznań to właśnie tutaj do firmy Pest Patrol należy zwrócić się, kiedy mamy problem ze szczurami, myszami, potocznie gryzoniami w domach, firmach, ale także w ogrodach, gdzie dokuczają nam krety i kuny. Wszystkie z nich robią spore szkody. Usługa deratyzacji w Poznaniu jest zamawiana bardzo często. Miasto Poznań ze swoim Starym Miastem jest niestety nadal domem dla gryzoni, również tych dużych – szczurów, bardzo niemile widzianych w naszych domostwach. Poznań jest miastem w którym dba się o wysypywanie trutek na szczury, co niestety niekoniecznie przynosi oczekiwane efekty. Firmy zajmujące się deratyzacją mają swoje sposoby, przede wszystkim najpierw badają zachowania zwierząt, dopiero potem przystępują do deratyzacji.

Usługi z jakich możemy skorzystać to nie tylko te wymienione powyżej. Dodać należy usuwanie gniazd szerszeni, usuwanie przykrych zapachów np. po pożarach lub wprowadzanie indywidualizowanych Programów Zwalczania Szkodników w zakładach produkcyjnych.

(artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

AzotoxAzotox

0 1

W Białośliwiu jest koncern medialny, który można scharakteryzować jako syntezę karalucha ze szczurem i wirusem covid. 18:10, 13.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%