Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto korzystać z usług InPost?

12:21, 21.07.2021 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
REKLAMA

Nadawanie paczek nie musi być trudne, czasochłonne i drogie. Wystarczy jednak wybrać odpowiednią usługę, aby można było wyeliminować wszystkie tego typu niedogodności. Skorzystają na tym również klienci, którzy będą chcieli odebrać paczkę i zamiast czekać na kuriera, zrobią to w wolnej chwili (a więc będą mieli większą dowolność). Wystarczy, że przed powrotem do domu odwiedzą punkt, w którym paczka będzie czekała na nich bez względu na porę dnia.
 

  1. Zalety odbierania paczek w Paczkomatach
  2. Proste nadanie paczki w dedykowanym punkcie
  3. Sklepy internetowe oferujące wysyłkę do Paczkomatów

Od wielu lat Paczkomaty oferowane przez InPost zyskują na popularności. Niska cena, terminowa dostawa oraz prostota sprawiają, że dostawę przesyłki do Paczkomatów wybierają osoby w różnym wieku. Zaletą usługi jest to, że nie trzeba podpisywać umowy i deklarować regularnego nadawania paczek, aby można było wysłać komuś jedną przesyłkę. Sprawdź, jakie korzyści z wybrania tej oferty mogą odnieść osoby nadające, odbierające oraz sklepy internetowe.


Zalety odbierania paczek w Paczkomatach

Ktoś, kto zamówił towar przez Internet lub czeka na paczkę od rodziny, może skorzystać z różnych metod dostawy. Najchętniej wybieranym rozwiązaniem jest dostawa do Paczkomatu. Na tle innych usług Paczkomaty wyróżniają się niesamowitą wygodą, jaką zapewniają każdej ze stron. Dla odbiorcy najważniejsze jest, że może w dowolnym momencie śledzić, gdzie znajduje się jego paczka. Gdy zamówione paczki dotrą do wybranego Paczkomatu, będzie można je odebrać, do czego potrzebny jest numer telefonu i kod odbioru lub aplikacja mobilna InPost Mobile, która umożliwia odbiór paczki zdalnie, bez konieczności podchodzenia do ekranu maszyny. 


Proste nadanie paczki w dedykowanym punkcie

Z wielu udogodnień mogą skorzystać osoby, które chcą coś wysłać. Może to być produkt sprzedany na lokalnym serwisie ogłoszeniowym lub paczka wysyłana do znajomego. W takiej sytuacji wystarczy zajrzeć na stronę InPost, wybrać usługę Szybkie Nadania, opłacić przesyłkę i wydrukować etykietę. Następnie należy zapakować wysyłany towar i nakleić etykietę na paczkę. Dzięki temu będzie można ją nadać w dowolnym Paczkomacie. Każde z tych urządzeń ma specjalny skaner, do którego trzeba przyłożyć etykietę. Otworzy się wówczas skrytka, do której można włożyć paczkę. Na tym kończy się cały proces nadawania przesyłek, co jest niezwykle proste i pozwala oszczędzić czas. Dodatkowo nadawanie dostępne jest przez całą dobę, więc nawet jeżeli zapomnisz coś wysłać, to będziesz mógł szybko to nadrobić. Innym sposobem na wysłanie paczki jest skorzystanie z aplikacji mobilnej InPost Mobile, dzięki której nadasz przesyłkę bez drukowania etykiety. 


Sklepy internetowe oferujące wysyłkę do Paczkomatów

Klienci regularnie zamawiają paczki do Paczkomatów firmy InPost, przez co usługi firmy cieszą się dużą popularnością. Korzystają z tego sklepy, które dzięki wprowadzeniu tej funkcji mogą sprzedawać więcej produktów. Klient wybierający dostawę do Paczkomatu może skorzystać z tańszej dostawy, ponieważ usługi te wciąż są na bardzo przystępnym poziomie cenowym.

(artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%