Zamknij
REKLAMA

Powitaj wiosnę z nową skórą! Teraz na to najlepszy czas

08:00, 08.02.2019 | artykuł promocyjny
REKLAMA

Chcesz powitać wiosnę z piękną, nową skórą? Jest na to sposób. Deep Phyto Peeling to innowacyjna metoda głębokiego złuszczania naskórka. Spektakularne efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu!

Wskazaniami do przeprowadzenia tego zabiegu są: trądzik i blizny potrądzikowe, zaburzenia pigmentacji, skóra szorstka, szara i zmęczona, skóra dojrzała z oznakami starzenia się, skóra zniszczona nadmiernym wystawianiem na słońce lub lampy UV, rozstępy i ubytki tkanki łącznej.

Rezultaty głębokiego złuszczenia naskórka to: redukcja trądziku, spłycenie blizn potrądzikowych i zmarszczek, redukcja plam pigmentacyjnych i starczych, usunięcie martwych komórek keratyny, aktywacja syntezy kolagenu i elastyny, stymulacja produkcji nowych komórek, pobudzenie procesów fizjologicznych w skórze, wygładzenie ujędrnienie i odmłodzenie skóry oraz poprawa i wyrównanie jej kolorytu.

Na 3-4 dzień po zabiegu skóra bardzo się łuszczy, na ten czas należy więc zarezerwować sobie pobyt w domu. Te niedogodności rekompensuje jednak radość z widoku wyłaniającej się nowej, odmłodzonej, delikatnej skóry. Dla tego radosnego momentu naprawdę warto trochę "pocierpieć".

Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej i Makijażu Permanentnego BEAUTY BAR
Piła, ul. Prym. St. Wyszyńskiego 10/30
wtorek - piątek 10.00 - 18.00, sobota 10.00-14.00
tel. 536 478 922

(artykuł promocyjny)
REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone