Zamknij
REKLAMA

Nikola zachorowała na białaczkę. Pomóżmy jej!

09:30, 16.11.2018 | fp
REKLAMA

Nikola ma 9 lat i jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 6 w Pile. Toczy zaciekłą walkę o swoje życie i zdrowie w poznańskiej klinice onkologicznej. Lekarze stwierdzili u dziecka białaczkę limfoblastyczną, która bardzo poważanie zagraża Jej życiu. Choroba rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie, dlatego prosimy wszystkich ludzi dobrej woli 0 wsparcie finansowe dla Nikolki.

Dziewczynka jest bardzo lubiana przez swoich rówieśników. Jest wzorowym uczniem, uczynnym i szlachetnym dzieckiem. Wychowywana jest w rodzinie pełnej miłości, zrozumienia i wsparcia.

Dzień 7 listopada 2018 roku, w którym rodzice usłyszeli tak straszną diagnozę, był najtrudniejszym dniem w ich życiu. Teraz rodzice Nikoli muszą udźwignąć ciężar całej sytuacji i stoczyć walkę o życie i zdrowie swojego dziecka.

Nikolka ma marzenia, ambicje i chce żyć. Pragnie wrócić jak najszybciej do swojego bezpiecznego domu i kontynuować dalszą edukację w swojej szkole.

- Prosimy wszystkich o otwarcie serc na ten cel, bo choć brak słów i oczy zalewają łzy, to musimy uczynić wszystko co w naszej ludzkiej mocy, aby zebrać środki na specjalistyczne leczenie i rehabilitację naszej Nikoli - apelują rodzice dziewczynki.

Nikola jest podopieczną Fundacji Złotowianka KRS 0000308316, Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo, 25 8944 0003 0002 7430 2000 0010. W tytule przelewu należy wpisać: darowizna dot. Nikola Bojaczuk B/139.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone