Zamknij
REKLAMA

Profhilo - przywróć swojej twarzy młody wygląd!

10:02, 01.08.2019 | artykuł promocyjny
REKLAMA

Profhilo to rewelacyjne odkrycie w świecie medycyny estetycznej. Ten nowy, bezpieczny zabieg odmładzający został nagrodzony na kongresie medycyny estetycznej w Monte Carlo w kategorii "Najlepszy produkt iniekcyjny 2018". Teraz dostępny jest także w Pile!

Preparat Profhilo zawiera stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, nazwaną molekułą młodości. Jej działanie na skórę jest wielopoziomowe. Zabieg przywraca skórze prawidłowe napięcie i jędrność, przeciwdziała jej wiotczeniu, modeluje owal twarzy podnosząc "chomiki", wygładza zmarszczki i bruzdy, a dodatkowo opóźnia procesy starzenia. W efekcie przynosi znacznie bardziej naturalne i estetyczne rezultaty niż inne metody odmładzania, gdyż nie zmienia rysów ani rozmiarów tkanek twarzy.

Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Polega on na 10 wkłuciach w specjalnie opracowanych punktach anatomicznych twarzy: symetrycznie po 5 z każdej strony. Punkty te zostały precyzyjnie wyznaczone przy pomocy urządzenia mierzącego oporność tkankową. W zabiegu stosuje się najwyższe jak do tej pory stężenie kwasu hialuronowego (dawka 64 mg / strzykawkę) w formie dwóch rodzajów łańcuchów kwasu hialuronowego połączonych termicznie (bez dodatków chemicznych). Kwas nie pełni tu jednak roli wypełniacza, lecz po podaniu migruje pod skórą unosząc ją niczym "efekt miliona sprężynek", doprowadzając do wygładzenia skóry. Działa także na tkankę podskórną, tworząc bezpośrednie "rusztowanie" dla skóry. Generalnie zapewnia efekty, które do tej pory możliwe były do osiągnięcia tylko przy skojarzeniu wielu zabiegów, działających na różne mechanizmy starzenia się.

Zabieg trwa kilkanaście minut. Mogą wystąpić po nim niewielki obrzęk i zaczerwienie, które zwykle mijają w ciągu kilku godzin.

Pierwsze korzystne efekty są widoczne natychmiast po zabiegu. Zaleca się wykonanie dwóch zabiegów w odstępie miesiąca, wówczas efekt Profhilo utrzymuje się aż do półtora roku.

Przed zabiegiem.....                             Po 4 tygodniach od pierwszego zabiegu                Po drugim zabiegu

Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej
i Makijażu Permanentnego BEAUTY BAR

Piła, ul. Prym. St. Wyszyńskiego 10/30
wtorek - piątek 10.00-18.00, sobota 10.00-14.00
tel. 536 478 922

(artykuł promocyjny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone