Zamknij
REKLAMA

Koncert na Barce. Alcoholica zagra jak Metallica

07:45, 08.11.2018 | fp
REKLAMA

Ostre brzmienie zespołu Metallica sprawiło, że kilku muzyków postanowiło naśladować swoich idoli. Tak w 2004 roku powstał zespół Alcoholica, który 11 listopada zagra w klubie Barka w Pile.

Założenie tribute bandu zespołu Metallica było w przypadku miłośników thrash metalu przemyślaną decyzją. Pochodzą z Górnego Śląska i koncertują około 20 razy w roku. Lubią kiedy publiczność zna słowa piosenek. W obecnym składzie grają 1,5 roku i ten czas spożytkowali na dopracowanie repertuaru Metalliki. Odpowiednie przygotowanie materiału pochłania ich bez reszty. Jak mówią: „Granie muzyki zespołu Metallica to zaszczyt i powód do dumy”. Zapewne ta duma sprawiła, że mogą pochwalić się naprawdę dobrymi występami. Mimo że muzyka amerykańskiego pierwowzoru jest wymagająca, a repertuar trudny, członkowie polskiego zespołu odtwarzającego brzmienie autorów, m.in. Seek And Destroy czy Battery, potrafią zaskoczyć słuchaczy naprawdę dobrym brzmieniem.

Aktualny skład: Wojciech "Sasim" Sasimowski - gitara, śpiew; Marcin "Kęda" Kędzierski –gitara; Michał "Misiek" Flak - gitara basowa; Ryszard "Harry" Gilge - perkusja.
    
Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00. Bilety 32 zł.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone