Zamknij
REKLAMA

Zagłosujmy na Karolinę w Polish Businesswoman Awards

14:11, 26.03.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Pilanka Karolina Smęda-Drzycimska jest w gronie 27 kandydatek ubiegających się o statuetkę Polish Businesswoman Awards.

Karolina Smęda-Drzycimska (ur. 1979 w Pile) to przedsiębiorca, dziennikarka, wykładowca akademicki.  Z wykształcenia ekonomistka, magister dziennikarstwa, doradca zawodowy. Studia ukończyła na wydziale zarządzanie/marketing, kierunek: negocjator/Menager Public Relations oraz na wydziale prawa i komunikacji społecznej, kierunek: dziennikarstwo i komunikacja społeczna w Poznaniu.

W 2010 r skończyła "Protokół dyplomatyczny - teoria i praktyka" w Akademii Dyplomatycznej w Warszawie. W późniejszych latach ukończyła Studia Podyplomowe na wydziale administracji i nauk społecznych, kierunek: doradca zawodowy na EUHE.

W grudniu 2006 roku otworzyła w Pile Międzynarodową Akademię Wizerunku, gdzie do dzisiaj pełni funkcję dyrektora artystycznego. Od 2011 roku była wykładowcą na studiach podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Od wielu lat współpracuje z mediami. Jest dziennikarką społeczną Portalu Wielkopolskiego, Gazety Świebodzińskiej, Lubuskie Miasta oraz miesięcznika FaktyPilskie.pl. Od 2018 roku jest również członkiem Towarzystwa Miłośników Miasta Piły.

W 2012 roku zajęła 2. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kobieta Przedsiębiorcza, otrzymała też nominację w II edycji Ogólnopolskiego konkursu o Statuetkę Platerki. W 2018 zajęła 3. miejsce w konkursie Kapituły Głosu Wielkopolskiego "Osobowość Roku 2017" w kategorii Biznes.

Aby zagłosować na Karolinę należy wysłać SMS o treści AT.1.66 na numer 74068 (koszt 4,92 zł z VAT). Głosowanie trwa do 20 kwietnia br.

Organizatorem konkursu Polish Businesswoman Awards jest redakcja magazynu Businesswoman & life. Finałowa gala i ogłoszenie wyników odbędzie się 21 kwietnia w Hotelu Bellotto (dawny Pałac Prymasowski) w Warszawie.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone