Nauczyciel praktycznej nauki zawodu.

Miejsce pracy: Kilińskiego 16, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Nauczyciel do prowadzenia zajęć praktycznych w technicznikum w zawodzie elektryk i szkole branżowej w zawodzie elektryk. Godziny pracy zgodnie z planem lekcji. Zatrudnienie od 01.09.2019r. - rok szko
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.55
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 21.04.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • przygotowanie pedagogiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie min. techniczne w zawodzie elektryka, przygotowanie zawodowe mile widziane. Istnieje mośliwość zatrudnienie specjalisty bez przygotowania pedagogicznego.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 W PILE
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kilińskiego 16, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Arkadiusz Jeż
      Numer telefonu: 67 212 61 81
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Ochrona powierzonego terenu, obiektu lub urządzeń w czasie pełnienia służby. Dwie zmiany 07.30-20.00, 19.30-08.00
      StPr/19/0556
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Nadzór nad poprawnością pracy komputerów i sieci komputerowych, instalacja i konfiguracja oprogramowania, wspomaganie użytkowników oraz bieżące rozwiązywanie problemów. Bieżąca konserwacja systemów IT
      StPr/19/0557
      wynagrodzenie od od 2 520 PLN

      Prace budowlane. Praca w terenie, jedna zmiana 08.00-16.00
      StPr/19/0558
      wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

      wykonywanie przeglądów okresowych wózków widłowych, bieżżce usówanie usterek i innych nieprawidłowości w działaniu, wykonywanie prackonserwacyjnych, naprawa oraz wymiana zużytych części., Okres próbn
      StPr/19/0559
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      produkcja garmażeryjna
      StPr/19/0550
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      nauka i pomoc w zakresie obsługi klientów
      StPr/19/0551

      Obsługa sklepu internetowego, pakowanie towaru, przygotowywanie towaru do wysyłki. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca na dwie zmiany w godzinach: 6.00
      StPr/19/0545
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

      Kompletowanie towaru na magazynie, przygotowywanie towaru do wysyłki przez klienta. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca na dwie zmiany w godzinach: 6.0
      StPr/19/0546

      przygotowywanie posiłków, wydawanie posiłków, obsługa klienta
      StPr/19/0547
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Montaż okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiace, praca na jedną zmianę w godzinach 8.00-16.00 lub 9.00-17.00.
      StPr/19/0541
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN