Doradca sprzadaży herbaty i kawy

Miejsce pracy: 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Doradca w sprzedaży herbat, kaw, ziół i akcesoriów. Zatrudnienie od maja 2019r. na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, praca na jedną zmianę od 10.00-18.00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.05.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • ksiażeczka sanepidowska
    • obsługa kas fiskalnych
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie ogólnokształcące
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wykształcenie średnie, aktualna książeczka sanepidowska, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, mile widziana umiejętność obsługi photoshopa, doświadczenie zawodowe ogólnie 1-2 lata.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: AETERNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: WAWELSKA 104, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Aleksandra Cybulska
        Numer telefonu: 660-412-826
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: -
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        Ochrona powierzonego terenu, obiektu lub urządzeń w czasie pełnienia służby. Dwie zmiany 07.30-20.00, 19.30-08.00
        StPr/19/0556
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        Nadzór nad poprawnością pracy komputerów i sieci komputerowych, instalacja i konfiguracja oprogramowania, wspomaganie użytkowników oraz bieżące rozwiązywanie problemów. Bieżąca konserwacja systemów IT
        StPr/19/0557
        wynagrodzenie od od 2 520 PLN

        Prace budowlane. Praca w terenie, jedna zmiana 08.00-16.00
        StPr/19/0558
        wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

        wykonywanie przeglądów okresowych wózków widłowych, bieżżce usówanie usterek i innych nieprawidłowości w działaniu, wykonywanie prackonserwacyjnych, naprawa oraz wymiana zużytych części., Okres próbn
        StPr/19/0559
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        produkcja garmażeryjna
        StPr/19/0550
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        nauka i pomoc w zakresie obsługi klientów
        StPr/19/0551

        Obsługa sklepu internetowego, pakowanie towaru, przygotowywanie towaru do wysyłki. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca na dwie zmiany w godzinach: 6.00
        StPr/19/0545
        wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

        Kompletowanie towaru na magazynie, przygotowywanie towaru do wysyłki przez klienta. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca na dwie zmiany w godzinach: 6.0
        StPr/19/0546

        przygotowywanie posiłków, wydawanie posiłków, obsługa klienta
        StPr/19/0547
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Montaż okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiace, praca na jedną zmianę w godzinach 8.00-16.00 lub 9.00-17.00.
        StPr/19/0541
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN