Pracownik ds. utrzymania czystości

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Odkurzanie, mycie podłóg, biurek, kaloryferów, itp. Dbanie o czystości i porządek łazienek, sal, korytarzy. Zatrudnienie od kwietnia, na podstawie umowy o prace na okres próbny do 01.07.2019r., praca
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.05.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • dobra organizacja czasu pracy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, dobra organizacja pracy, doświadczenie zawodowe w sprzątaniu, utrzymaniu czystości min. 1 rok.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: al. Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Doradca klienta
      Numer telefonu: 67 215 11 27
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy
      Produkcja wyrobów garmażeryjnych, pierogów, mięs, surówek, produkcja posiłków obiadowych, wydawanie gotowych wyrobów do sklepu, wykorzystanie urządzeń kuchennych.
      StPr/19/0679
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Sprzątanie powierzchni płaskich. Zatrudnienie od 01.08.2019r. na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca w godzinach 13.00-21.00. Mile widziane osoby niepełnosprawne.
      StPr/19/0680
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      Nauczyciel przedmiotów zawodowych w technikum w zakresie zawodu technik informatyk. Zatrudnienie od 01.09.2019r. na podstawie umowy o pracę na czas określony - do 30.06.2020r.
      StPr/19/0681
      wynagrodzenie od od 2 484 PLN

      Naprawa laptopów i komputerów, diagnoza i naprawa płyt głównych, obsługa przyjęć serwisowych, sporządzanie sprawozdań z działania serwisu. Praca jednozmianowa w godzinach 10:00-18:00.
      StPr/19/0677

      Zgodnie ze stanowiskiem, Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy zlecenie, rozpoczecie pracy 7.00.
      StPr/19/0675
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Kierowanie samochodem dostawczym, prace załadunkowe, wyładunkowe, rozwożenie towaru. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca na jedną zmianę 7.00-15.00.
      StPr/19/0670

      porządkowanie dokumentów
      StPr/19/0674
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      wykrawanie elementów
      StPr/19/0673

      rozdzielanie korespondencji
      StPr/19/0664

      Czyszczenie podłóg, wycieranie kurzu, sprzątanie i dezynfekcja toalet, zmiana pościeli, wymiana ręczników, opróżnianie koszy na śmieci.
      StPr/19/0667