Pozostali przedstawiciele handlowi

Miejsce pracy: Powstańców Wlkp. 62, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Prace biurowe, obsługa e-mailowa, obsługa facebooka firmowego, obsługa klientów biura, administrowanie strony www, prace zlecone przez pracodawcę, obsługa poczty e-mail, rekrutacja do projektów unijny
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 11.07.2019
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy b
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące
    • zasadnicze zawodowe
    • średnie zawodowe, inne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Prawo jazdy kat. B, wykształcenie niewymagane.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "PEWNA PRZYSZŁOŚĆ" EWA SKOTAREK
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Powstańców Wlkp. 62, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Ewa Skotarek
      Numer telefonu: 696 173 982
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Wykonywanie zadań związanych z ustawą prawo zamówień publicznych. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca na jedną zmianę od 7.30-15.05.
      StPr/19/0828
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      prowadzenie zajęć fitness, przygotowanie choreografii, przygotowanie planów treningowych treningów funkcjonalnych.
      StPr/19/0829
      wynagrodzenie od od 50 PLN

      Nauczyciel wiedzy o kulturze. Zatrudnienie od 01.09.2019r. na podstawie umowy o pracę na czas określony - rok szkolny, 5 godzin w tygodniu.
      StPr/19/0832
      wynagrodzenie od od 967,5 PLN

      Nauczyciel fizyki. Zatrudnienie od 01.09.2019r. na podstawie umowy o pracę na czas określony - rok szkolny, 6 godzin w tygodniu.
      StPr/19/0833
      wynagrodzenie od od 1 161 PLN

      sprzedaż ciast, lodów, deserów lodowych, kawy herbety, gofrów, shake, deserów nielodowych
      StPr/19/0827
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      doradztwo i obsługa wniosków kredytowych
      StPr/19/0822

      praca kancelaryjno-biurowa
      StPr/19/0818
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      przygotowywanie i zabezpieczanie surowców i wyrobów gotowych przed zepsuciem, obróbka wstępna surowców, mycie naczń i urządzeń np. lodówki.
      StPr/19/0820

      Organizacja imprez, sporządzanie menu, nadzór nad pracownikami. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca na jedną zmianę od 8.00-16.00.
      StPr/19/0821
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Praca z zakresu pracy socjalnej. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na czas określony - 3 miesiące, praca na jedną zmianę do 8.00-14.00.
      StPr/19/0816
      wynagrodzenie od od 2 025 PLN