Terapeuta zajęciowy

Miejsce pracy: Browarna 13, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć terapeutycznych z osobami niepełnosprawnymi w stopniu znacznym i umiarkowanym w pracowni krawieckiej. Zatrudnienie od lipca 2019r.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 11.07.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: terapeuta zajęciowy
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie średnie zawodowe (terapeuta zajęciowy), lub wyższe pedagogiczne. Zdolności manulane, wskazane doświadczenie zawodowe.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: CARITAS DIECEZJI KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKIEJ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Browarna 13, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Anna Pietrzak
      Numer telefonu: 672148361
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      bieżąca obsługa klientów w siedzibie pracodawcy, obsługa zapytań mailowych i telefonicznych, sprzedaż wycieczek i usług turystycznych, obsługa posprzedażowa klienta,
      StPr/19/0851
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      sprzedaż oraz przygotowanie posiłków i napojów
      StPr/19/0853

      planowanie przewozów
      StPr/19/0852
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Nauczyciel do prowadzenia zajęć praktycznych w technikum w zawodzie elektryk i szkole branżowej w zawodzie elektryk. Godziny pracy zgodnie z planem lekcji. Zatrudnienie od 01.09.2019r. - rok szkolny
      StPr/19/0840

      Nauczyciel przedmiotów zawodowych do prowadzenia zajęć z zakresu geodezji w technikum geodezji. Zatrudnienie od 01.09.2019r. na podstawie umowy o pracę na czas określony - rok szkolny (istnieje możliw
      StPr/19/0841

      Sprzedaż lodów, gofrów, ciast, kawy, deserów lodowych i deserów nielodowych. Praca dwuzmianowa w godzinach 10:00-21:00, 10:00-20:00.
      StPr/19/0842

      Nauczyciel przedmiotów zawodowych w zakresie przedmiotów zawodowych w zakresie architektury krajobrazu (w zawodzie technik architektury krajobrazu). Zatrudnienie od 01.09.2019r. na podstawie umowy o p
      StPr/19/0843

      Nauczyciel do prowadzenia zajęć praktycznych w zawodzie posadzkarz w szkole branżowej. Godziny pracy zgodnie z planem zajęć. Od 01.09.2019r. - rok szkolny (istnieje możliwość przedłużenia umowy).
      StPr/19/0839

      dostawa towaru do klienta oraz bieżące rozliczanie z płatności, rozkładanie towaru na magazynie
      StPr/19/0849

      dostawa towaru do klienta na terenie Piły i okolic. Pomoc w rozkładaniu towaru na magazynie
      StPr/19/0850