Mechanik pojazdów samochodowych

Miejsce pracy: Rodła 23, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Naprawa pojazdów samochodowych. Pierwsza umowa na okres próbny - 3 miesiące, następnie umowa na czas określony min. 2 lata, praca na jedną zmianę, sporadycznie w dni wolne. Zatrudnienie od czerwca 2020r.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 17.06.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie zawodowe w pracy jako mechanik - 2 lata, mile widziane prawo jazdy kat. B.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PHU BADURA-MAŁUCH
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Rodła 23, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Grzegorz Małuch
    Numer telefonu: 666878771
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    skanowanie materiałów zasobu geodezyjnego
    StPr/20/0420
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    Wykonywanie obowiazków w Dziale Służb Pracowniczych. Umowa na 12 m-cy z możliwościa przedłużenia. Oferty należy składać w kancelarii Szpitala Specjalistycznego w Pile pok. D14 lub przesłać elektronicznie. Szczegóły oferty na stronie internetowej Szpitala.
    StPr/20/0421
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Nakładanie arkuszy kartonu lub tektury, ustawianie parametrów na monitorze, nadzór nad pracą maszyny. Praca w godzinach: 06.00-14.00, 14.00-22.00.
    StPr/20/0422
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Naprawa pojazdów samochodowych - ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdu, mycie i czyszczenie części oraz podzespołów. Praca dwuzmianowa w godzinach 08:00-16:00 i 12:00-20:00.
    StPr/20/0424

    Obsługa wagi najazdowej, samochodowej. Praca w godz. 15.00-19.00
    StPr/20/0417
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    poznanie i stosowanie zasad obiegu dokumentów zgodnie z instrukcją kancelaryjną
    StPr/20/0416

    Strzyżenie, układanie, farbowanie i inne zabiegi fryzjerskie. Zatrudnienie od czerwca 2020r., na podstawie umowy o pracę na czas określony-3 miesiące, praca na jedną zminę w godzinach: 10.00-18.00 oraz sobota: 8.00-14.00
    StPr/20/0413

    Ocieplanie budynków w systemie BSO (styropian). Kierowanie pojazdem. Zatrudnienie od zaraz na podstwie umowy o pracę na czas nieokreślony, praca na jedną zmienę od 7.00-15.00.
    StPr/20/0415

    Wykonywanie napraw pod nadzorem
    StPr/20/0409
    wynagrodzenie od od 2 650 PLN

    Przygotowywanie posiłków typu Fast Food, obsługa kawiarki
    StPr/20/0410