Asystent ds. prawnej obsługi klienta

Miejsce pracy: Motylewska 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Informowanie klienta o funkcjonowaniu i ramach zlecenia inkasso, przyjmowanie i prowadzenie zleceń inkasso, udzielanie informacji i porad w zakresie prawa transportowego, wprowadzanie informacji do sy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 03.01.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Ms Office
      • obsługa komputera
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • średnie zawodowe 4-letnie
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie; znajomość obsługi komputera oraz MS Office w stopniu bardzo dobrym; predyspozycje interpersonalne oraz zaangażowanie; doświadczenie zawodowe w windykacji w pracy z klientem
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: D.A.KORBUT ANETTA KORBUT
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Motylewska 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu:
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: Brak danych.
          Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: Dokumenty należy wysłać na adres e-mail.
          Przygotowywanie makulatury do belowania, napełnianie zbiornika dozującego, sprawdzanie prawidłowości funkcjonowania poszczególnych podzespołów, kontrola procesu formowania bel, ewidencja ilości zbelow
          StPr/18/1959
          wynagrodzenie od od 2 100 PLN

          Załadunek, wyładunek, manewrowanie wózkiem i przemieszczanie towarów, równomierne układanie towaru na paletach, zabezpieczanie towarów przed zniszczeniem, dbanie o dobry stan techniczny pojazdu. Praca
          StPr/18/1960

          pomoc przy przygotowywaniu posiłków
          StPr/18/1964
          wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

          Szlifowanie elementów po obróbce laserowej. Praca jednozmianowa 08:00-16:00.
          StPr/18/1949
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          obsługa zamówień
          StPr/18/1954

          pomoc w sporządzaniu sprawozdań
          StPr/18/1955

          Sprzątanie biur, toalet, holi. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 1 miesiąc z możliwością przedłużenia w wymiarze 3/4 lub 1/2 etatu, praca na jedną zmianę od godziny 14
          StPr/18/1952
          wynagrodzenie od od 1 575 PLN

          utrzymywanie czystości w pokojach hotelowych, zmiana pościeli, sprzątanie pomieszczeń ogólnodostępnych, zaplecza, ciągów komunikacyjnych w hotelu.
          StPr/18/1947

          Obsługa klientów restauracyjnych, praca biurowa, utrzymywanie porządku, praca dwuzmianowa od 08:00-16:00 i 16:00-24:00.
          StPr/18/1948

          Śrutowanie konstrukcji stalowych. Praca na dwie zmiany: 6.00-14.00 Zatrudnienie od zaraz. Umowa na okres próbny 3 miesiące.
          StPr/18/1941
          wynagrodzenie od od 19 PLN