Zamknij
REKLAMA

Budapeszt nad Dunajcem

09:39, 03.07.2018 | Mariusz Szalbierz
REKLAMA
Skomentuj

Kampania wyborcza jeszcze na dobre się nie zaczęła, a kandydat na prezydenta Warszawy zdążył już zaliczyć kilka wpadek. Najpierw w jego spocie wyborczym na jednym ze zdjęć zamiast warszawskiej Pragi pojawiło się zdjęcie Pragi czeskiej. Potem mówił o niemieckiej hatakumbie, zamiast hekatombie. Następnie zapytał: "Jak to jest, że Warszawa, która powinna się ścigać z największymi metropoliami w Europie, ma mniej mostów niż Budapeszt nad Dunajcem?". I wreszcie zakomunikował, że "Południowa Obwodnica Warszawy będzie miała "tunel z filterem", zamiast z filtrem.

Bezlitośni w takich sprawach internauci wyciągnęli jeszcze historię z 2008 roku, kiedy to Patryk Jaki będąc radnym miasta Opola podszył się pod anonimowego czytelnika, który w mailu... chwalił działania radnego Jakiego.

Ten ostatni przypadek to akurat drobiazg w porównaniu do pilskiego hejtera, obecnie z ósmy krzyżykiem na karku, który od kilkunastu lat sam ze sobą namiętnie dyskutuje w sieci.

Tyle że Jaki to jeszcze młody człowiek, więc jest szansa na poprawę, a ten już niereformowalny i patrzy na księżą oborę.

(Mariusz Szalbierz)

Redaktor naczelny Faktów Pilskich. Pasjonat i propagator rodzimego bluesa. Współautor encyklopedii „Blues w Polsce” oraz trzech edycji 5-płytowych „Antologii Polskiego Bluesa”. Publicysta muzyczny i juror festiwali bluesowych

Mariusz Szalbierz
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

ww

1 1

nic dziwnego,że ma dziecko,,downiątko" 14:40, 03.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone