Zamknij
REKLAMA

Kredyt gotówkowy - kiedy warto się na niego zdecydować i na co należy zwrócić uwagę?

09:23, 12.06.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

W dzisiejszych czasach zaciąganie kredytów gotówkowych, hipotecznych czy inwestycyjnych nie jest niczym rzadkim. Choć mało kto pochwala życie na kredyt, zdarzają się czasem sytuacje, w których potrzeba zastrzyku gotówki jest nieunikniona. Nie wszyscy mogą liczyć na własne oszczędności. W jaki sposób korzystać z kredytu, aby nie popaść w problemy finansowe i - w końcu - w spiralę zadłużenia?

Kredyt gotówkowy – kiedy warto go zaciągnąć?

Wiele osób nie wyniosło ani z domu, ani ze szkoły, nawyku oszczędzania pieniędzy. W konsekwencji, aby kupić coś, co jest im niezbędne chociażby do otwarcia własnej działalności, muszą posiłkować się pieniędzmi pożyczonymi z banku. W efekcie brak własnych funduszy rodzi konieczność ponoszenia większych kosztów związanych z prowizją i obsługą pożyczki. Mimo to czasem warto udać się do banku. Kredyt gotówkowy może być dobrym rozwiązaniem, gdyż pozwala szybciej zrealizować cele biznesowe i rozwinąć działalność w momencie, w którym na dane usługi istnieje silny popyt. Pozwala stać się konkurencyjnym i zaoferować klientom danej firmy konkretne produkty czy usługi na odpowiednim poziomie. W takich sytuacjach przedsiębiorcy zaciągają najczęściej jednak nie kredyt gotówkowy, lecz kredyt inwestycyjny.

O czym warto wiedzieć, zaciągając kredyt gotówkowy?

Zanim zdecydujesz się na pożyczenie pieniędzy z banku, przejrzyj kredyt hipoteczny na www.lowcakredytow.pl (http://www.lowcakredytow.pl/kredyty-hipoteczne/) oraz kredyt samochodowy na www.lowcakredytow.pl (http://www.lowcakredytow.pl/kredyty-samochodowe). Pomoże Ci on porównać oferty dostępne na rynku i znaleźć dla siebie najkorzystniejsze rozwiązanie. Przeglądając ofertę, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na prowizję bankową oraz inne opłaty związane z brakiem spłaty raty kredytu w określonym czasie. Bardzo ważny jest również wskaźnik RRSO, czyli rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone