Zamknij
REKLAMA

Agregat prądotwórczy

12:20, 19.07.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Agregat prądotwórczy inaczej określany mianem generatora jest urządzeniem elektroenergetycznym, które znajduje swoje zastosowanie w sytuacjach, gdy normalna sieć rozdzielcza zostaje przerwana i dochodzi do chwilowego lub dłużej trwającego braku prądu. W dzisiejszych czasach takie sytuacje  nie są codziennością, ale zdarzają się i właśnie wtedy z pomocą przychodzi agregat prądotwórczy, wprost niezastąpiony np. w szpitalach czy restauracjach.

Agregat prądotwórczy – zastosowanie i wybór odpowiedniego

Ponieważ zadaniem agregatów prądotwórczych jest dostarczanie prądu w sytuacjach, kiedy go brakuje, urządzenie to znajduje swoje zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych, przemyśle (fabryki) czy budynkach użyteczności publicznej np. przychodnie, czy szpitale. Decydując się na kupno właściwego urządzenia, trzeba wziąć pod uwagę kilka kryteriów: jego gabaryty (rozmiar i waga), stopień zużycia paliwa, tryb pracy (głośny lub cichy), rodzaj ( jedno czy też trójfazowy). Duże znaczenie ma też silnik, o który dość często pytają klienci. Jednym z najlepszych, polecanych przez producentów jest silnik VOLVO Penta, który został zamontowany w serii agregatów Getor GV, dostępnych na tej stronie https://epssystem.pl/nowa-oferta/agregaty-pradotworcze/getor-gv-volvo/.

Seria agregatorów Getor GV! Czy warto kupić?

Seria agregatów Getor GV z silnikiem VOLVO Penta to przede wszystkim gwarancja najwyższej jakości, niskie koszty eksploatacji oraz wyjątkowa niezawodność. Wszystkie agregaty tej serii wyposażone są w elektroniczne regulatory częstotliwości prędkości obrotowej silnika i dostarczane są zgodnie z życzeniem klienta, w obudowie, bez obudowy oraz w kontenerze. Ponadto generatory z silnikiem Volvo Penta umieszczane są na ramach stalowych z układem tłumienia drgań. Ale to jeszcze nie wszystko, jeśli chodzi o te urządzenia. Agregaty, dzięki wyposażeniu w silnik Volvo Penta, niezwykle rzadko ulegają awarii, a jeśli już do tego dojdzie, to dzięki łatwemu dostępowi do serwisu Volvo, naprawa przebiega szybko i sprawnie.

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone