Zamknij
REKLAMA

Porządek w szafie? Zobacz jego sprzymierzeńców!

14:26, 30.10.2018 | materiały partnera
Skomentuj

Należysz do osób, które mają problem z utrzymaniem porządku w szafie? Poznaj sprzymierzeńców, dzięki którym ład i posegregowane ubrania będą łatwiejsze do osiągnięcia. Wbrew pozorom, to wcale nie jest trudne! Podstawą jest często duża szafa. Dalsze kroki nie są wymagające!

Duża szafa z szufladami

Aby łatwiej utrzymać porządek w szafie, od razu zdecyduj się na duży model. Wielkość Twojej rodziny ma tutaj znaczenie, ale nawet jeśli jesteś singlem, Twoja garderoba przejdzie na przestrzeni lat na pewno nie jedną metamorfozę. Wybierz np. model czterodrzwiowy, najlepiej z głębokimi półkami. Najmodniejsze koncepcje znajdziesz na https://www.meble-cezar.pl/pl/c/Szafy-otwierane-czterodrzwiowe/113. Zadbaj koniecznie o to, by Twoja szafa była wyposażona w szuflady. To Twoi sprzymierzeńcy, jeśli chodzi o utrzymanie porządku! 

W szufladach przechowasz m.in.:

akcesoria do stylizacji
bieliznę
wszelkie dodatki damskie i męskie, które lubią "plątać się" po szafie

Spora liczba wieszaków

Kolejny istotny element wyposażenia szafy to wieszaki. Bez nich utrzymanie porządku może być naprawdę trudne! Postaraj się jak najwięcej ubrań przechowywać właśnie na wieszakach. Posegreguj je sezonami bądź rodzajami ubrań tak, by stworzyć pewnego rodzaju klucz. Wiszące na wieszakach ubrania będą się także mniej miąć - zyskasz rzadsze prasowanie!

Organizery wewnętrzne

Niezmiernie ważna w każdej szafie jest także odpowiednia organizacja jej wnętrza. Obecnie bardzo modne są wszelkie organizery wewnętrzne - to naprawdę Twoi sprzymierzeńcy! Te proste akcesoria pomogą Ci skutecznie posegregować np. paski, krawaty, skarpetki czy bieliznę. W połączeniu z głęboką szufladą stworzą idealny duet do wzorowej organizacji! Nie są to także kosztowne elementy - zwróć na nie uwagę przy kolejnych zakupach! 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone