Zamknij
REKLAMA

Tani abonament komórkowy. Rozmowy ze wszystkimi bez limitu w każdym abonamencie Orange

15:10, 20.12.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Rozmowy bez limitu to usługa, którą oferuje większość operatorów komórkowych. Orange oferuje rozmowy bez limitu ze wszystkimi w każdym, nawet najniższym, abonamencie.

Telefon na abonament – zalety

Abonament komórkowy to atrakcyjna opcja dla wszystkich, którzy na co dzień dużo korzystają z telefonu i nie mogą sobie pozwolić na choćby najkrótsze odcięcie od świata, spowodowane brakiem środków na koncie. W przypadku posiadania abonamentu i limitowanych usług, gdy pakiet SMS-ów lub połączeń zostanie w pełni wykorzystany, nadal można korzystać z usług, z tym, że rachunek zostanie podwyższony o opłatę za wykonane połączenia lub wysłane SMS-y. Posiadacze telefonów na kartę, po wykorzystaniu środków zgromadzonych na koncie, nie mają możliwości dalszego korzystania z usług, aż do momentu, gdy ponownie doładują konto.

Rodzaje abonamentów komórkowych w Orange

W każdej ofercie abonamentowej Orange, klienci zyskują nielimitowane rozmowy w kraju i w roamingu w UE. Jakie inne benefity otrzymają, wybierając poszczególne Plany?

1. Plan Komórkowy Podstawowy

Cena – 29,99 zł/mies.

Pakiet internetowy – 2 GB (w tym 2 GB w UE)

Koszt SMS/MMS w kraju i w roamingu w UE – 0,2 zł

2. Plan Komórkowy Standardowy

Cena – 39,99 zł/mies.

Pakiet internetowy – 5 GB (w tym 2,6 GB w UE)

Nielimitowane SMS/MMS w kraju i w roamingu w UE

3. Plan Komórkowy Optymalny

Cena – 49,99 zł/mies.

Nielimitowane GB (w tym 3,2 GB w UE)

Nielimitowane SMS/MMS w kraju i w roamingu w UE

Pakiet 100 minut na rozmowy międzynarodowe do Europy, USA i Kanady

4. Plan Komórkowy Wzbogacony

• Cena – 69,99 zł/mies.

• Nielimitowane GB (w tym 4,5 GB w UE)

Nielimitowane SMS/MMS w kraju i w roamingu w UE

Pakiet 100 minut na rozmowy międzynarodowe do Europy, USA i Kanady

Wszystkie plany komórkowe są dostępne zarówno w wersji z telefonem, jak i bez niego. Z przedstawionych planów mogą skorzystać nowi klienci sieci. Takie same ceny obowiązują również osoby, które przenoszą numer z innej sieci. Z tą różnicą, że dla nich przez pierwsze trzy miesiące kwota abonamentu wyniesie 0 zł. Natomiast jeśli ktoś ma już abonament w Orange, przedłużając umowę, otrzyma dodatkowe 5 GB transferu danych miesięcznie w prezencie.

Abonamenty w Orange – oferta dla duetów i rodzin

Oprócz oferty indywidualnej, Orange ma również ciekawą ofertę skierowaną do duetów i rodzin, w której można kupić co najmniej dwa abonamenty z atrakcyjnym rabatem. W rozwiązaniu duetowym abonamentem bazowym powinien być Plan Standarodwy . Z kolei cena każdego kolejnego abonamentu, kupionego w duecie lub w ofercie rodzinnej będzie pomniejszona o rabat w wysokości 20 zł. W ramach promocji można kupić maksymalnie 5 abonamentów. Przykładowo: jeśli klient wybierze dwa abonamenty (dwa Plany Komórkowe Optymalne), zapłaci za nie odpowiednio 49,99 zł i 29,99 zł, czyli łącznie 79,98 zł, zamiast 99,98 zł. Tym samym, oszczędza 20 zł. W duety i rodziny można łączyć różne abonamenty i zawsze za każdy kolejny zapłacimy 20 zł mniej.

Orange Love – wszystkie usługi w pakiecie

Abonament komórkowy może być również częścią pakietu wraz z innymi usługami telekomunikacyjnymi. Mowa o ofercie Orange Love https://www.orange.pl/love, czyli pakiecie usług dla całej rodziny w jednej, atrakcyjnej cenie. W ramach pakietu, klienci otrzymują abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci, telewizję 4K, ultraszybki internet światłowodowy oraz – opcjonalnie – abonament na telefon stacjonarny, z korzystnym pakietem minut. Co ważne, usługi można dowolnie łączyć, tworząc pakiet, który będzie optymalny dla danej rodziny. Pakiet Orange Love jest dostępny w wielu konfiguracjach, które różnią się ceną oraz dostępnością poszczególnych usług. Przykładowe pakiety to:

  • za 79,99 zł – obejmuje internet (do 100 Mb/s) i abonament komórkowy,
  • za 89,99 zł – obejmuje internet (do 300 Mb/s) i abonament komórkowy,
  • za 99,99 zł – obejmuje internet (do 100 Mb/s), abonament komórkowy, telewizję i telefon domowy,
  • za 109,99 zł – obejmuje internet (do 300 Mb/s), abonament komórkowy, telewizję i telefon domowy,
  • za 129,99 zł – obejmuje internet (do 1 Gb/s), abonament komórkowy, telewizję i telefon domowy.

Orange Love to ciekawa opcja dla wszystkich, którzy poszukują taniego abonamentu komórkowego z nielimitowanymi rozmowami, a dodatkowo chcą kupić inne usługi telekomunikacyjne w atrakcyjnej cenie.

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone