Zamknij
REKLAMA

Najlepszy krem na zmarszczki pod oczami – co powinien mieć w składzie?

08:22, 20.02.2019 | Materiał Partnera

Czy istnieje takie cudo jak najlepszy krem na zmarszczki pod oczami? W internecie, a także punktach stacjonarnych wielu producentów zachwala swoje kosmetyki. Postaramy się ustalić co powinien mieć w składzie taki krem, a także podpowiemy jak go dobrze używać.

Najlepszy krem na zmarszczki pod oczami – skład idealny

Najlepszą skutecznością cechują się produkty idealnie dopasowane do potrzeb skóry. Na początek warto zauważyć, że najlepszy krem na zmarszczki pod oczami powinien zostać dobrany pod względem wieku i posiadanych problemów. Ma to przede wszystkim znaczenie w kwestii tego, czy posiada się już widoczne zmarszczki, czy może są one dopiero na etapie tworzenia. Wówczas w stosowanych produktach powinno być odpowiednie stężenie substancji aktywnych. Jeśli uwzględnione zostaną te dwa czynniki można przejść do składu. Istnieje grono produktów, które można nazwać ogólnymi. Powinny się one znaleźć w kosmetyku nazywanym najlepszy krem na zmarszczki pod oczami. Należą do nich: witaminy A, E, C, prowitamina B5, kwas hialuronowy, kwas laktobionowy, masło shea, oleje – migdałowy, sojowy, z awokado, z orzechów makadamia, a także kofeina, świetlik, koenzym Q10, kolagen. Ważne będą również ekstrakty z aksamitki, borówki czernicy, kory brzozy, czy bławatka.

Najlepszy krem na zmarszczki pod oczami – zasady aplikacji

Jeśli już jesteście szczęśliwymi nabywcami produktu, który można określić jako najlepszy krem na zmarszczki pod oczami to gratulujemy! Teraz podpowiemy jak powinniście go stosować, by wypielęgnować te delikatne miejsca pod oczami. Po pierwsze zakupiony krem należy stosować wedle napisu na opakowaniu, sugerującego porę aplikacji (na dzień, na noc). Następnie nie za dużą porcję kosmetyku nakładamy pod oczy. Aplikujemy go za pomocą delikatnego wklepywania opuszkami palców. Ważne jest również to, by ten proces odbywał się w kierunki od zewnętrznego do wewnętrznego kącika oka. Te wszystkie zasady są bardzo ważne, ponieważ nieodpowiedniej aplikacji nie uratuje nawet najlepszy krem na zmarszczki pod oczami. Intensywne wsmarowywanie kremu, a także rozciąganie i pocieranie przy tym delikatnej skóry Takie zachowanie może powodować podrażnienia, a także przyspieszać powstawanie nowych zmarszczek, zamiast in zapobiegać.

Wiele przydatnych informacji można znaleźć na stronach producentów kosmetyków np. https://beautyk.pl/przeciwzmarszczkowe-kremy-pod-oczy. Przed zakupem kremu warto jest zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi na jego temat informacjami zawartymi chociażby na stronie producenta. Można również skorzystać z forów poświęconych tematyce kosmetycznej. Wszystkie zdobyte informacje połączone w całość z pewnością dadzą możliwość wyszukania kosmetyku jakim jest dla konkretnej osoby jej najlepszy krem na zmarszczki pod oczami.

(Materiał Partnera)
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone