Zamknij
REKLAMA

Allegro Smart: dobra alternatywa dla zakupów internetowych

14:10, 03.06.2019 | materiały partnera

W dzisiejszych czasach Allegro musi dostosować się do prawideł panujących na rynku. Ponieważ pojawiło się chińskie Aliexpress, ludzie wolą kupować rzeczy gorszej jakości, wyprodukowane w Kraju Środka. Oczekiwanie na paczki jest tam długie, rzadko odbywa się to w sposób zaufany, często otrzymuje się przedmioty będące jedynie podróbkami. Żeby walczyć z tą tendencją, a jednocześnie zdobyć zaufanie klientów, Allegro w porozumieniu z wieloma podmiotami wprowadziło funkcję Allegro Smart. Pozwala ona na bezpłatną dostawę do wybranych miejsc (paczkomatów, sklepów, stacji benzynowych) po opłacie wynoszącej jedynie 49 złotych za rok. Jednocześnie pozwala na tyle opcji, że aż nie sposób nie skorzystać.

Po pierwsze, Smart Allegro można wykupić jedynie na miesiąc, aczkolwiek wtedy będziemy mieli możliwość płacenia jedynie kartą. Z drugiej strony jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą się dopiero przekonać, jak działa całość. Wykupienie funkcji Allegro Smart na jeden miesiąc wynosi 8,99 zł.

Po drugie, Allegro Smart pozwala na dostęp do ciekawych promocji pod szyldem „Smart”. Wiele artykułów codziennego użytku można w ten sposób kupić taniej. Nowe promocje pojawiają się codziennie po godzinie 20:00 i są one starannie wyselekcjonowane. Tylko najlepsi sprzedający mają możliwość wystawienia promocji Smart: wskutek tego można wyłowić tylko te najciekawsze oferty od sprawdzonych sklepów.

Dlaczego Allegro Smart to dobra opcja?

Najciekawsze w Allegro Smart jest to, że po wydaniu powyżej czterdziestu złotych na zakupy mamy możliwość darmowej dostawy do paczkomatu InPost. Jeśli robimy zakupy często, będzie to dla nas opcja najrozsądniejsza i najbardziej ekonomiczna. Musimy mieć jedynie dostęp do paczkomatów: w przeciwnym razie możemy wybrać dostawę do Żabki lub Orlenu.

Allegro Smart pozwala na częste zakupy przy jednoczesnej darmowej dostawie. Opcję tę wybiera bardzo wielu użytkowników, bo jest ekonomiczna i opłacalna. Zakupy na Allegro większość z nas robi więcej niż raz w roku, toteż roczna opłata wydaje się w tym przypadku dość niewielka.

Zawsze możesz się rozmyślić

Allegro Smart pozwala również na darmowy zwrot zakupionego towaru. Jeśli produkt, który otrzymamy ma usterki, możemy go bez problemu odesłać z powrotem i nie poniesiemy z tego tytułu żadnych kosztów.

Jeśli do tego zapiszemy sobie kartę kredytową – uzupełnimy numer, datę ważności oraz kod CVV z odwrotu karty – to będziemy mogli później płacić jednym kliknięciem. Z tej opcji możemy zrezygnować z dowolnej chwili, ale jest dużym udogodnieniem.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone