Zamknij
REKLAMA

Rozlicz PIT bez wychodzenia z domu

12:19, 13.02.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Czasy, kiedy złożenie zeznania podatkowego za miniony rok wiązało się ze stresem, koniecznością korzystania z usług biur finansowych i wielogodzinnego stania w kolejce do urzędu skarbowego, powoli odchodzą w przeszłość. W dobie internetu i nielimitowanego dostępu do wiedzy coraz powszechniejszą formą rozliczania się z urzędem skarbowym stają się e-deklarcje. Dowiedz się, dlaczego warto rozliczać się bez wychodzenia z domu i jakie korzyści daje składanie pitów online.

Zastanawiając się jak rozliczyć PIT 2017, wielu z nas z pewnością ponownie skorzysta z możliwości rozliczenia się z fiskusem przez internet. Niektóre osoby zrobią to pierwszy raz – nieważne, czy własnoręcznie, czy za pośrednictwem innej osoby. Elektroniczne rozliczenia z fiskusem zyskują coraz większą popularność, co – biorąc pod uwagę szereg korzyści i zalet – nie powinno nikogo dziwić.

Rozliczenie elektroniczne = szybszy zwrot podatku

Jeśli wypełniając pity 2017, okazało się, że przysługuje nam zwrot nadpłaconego podatku, z pewnością będziemy chcieli otrzymać nasze pieniądze jak najszybciej. Pod tym względem, warto postawić na elektroniczne rozliczenia, które gwarantują znacznie szybsze zwroty podatku niż tradycyjne PIT-y, wypełniane ręcznie. Skróceniu ulega bowiem czas weryfikacji naszego zeznania.

Oszczędzasz czas i pieniądze

Wybierając program do rozliczania PIT, zamiast ręcznego wypełniania druków, zyskujemy także mnóstwo czasu. Aplikacja przeprowadzi nas przez cały proces wypełnienia deklaracji, podpowiadając i objaśniając poszczególne zapisy i rubryki w formularzu. Dzięki temu nawet ktoś, kto nigdy samodzielnie nie wypełniał zeznania podatkowego, ma pewność, że jego rozliczenie PIT 2017 będzie wolne od błędów i pomyłek.

Jeśli chcemy darmowo rozliczyć PIT 2017, program komputerowy będzie najlepszym wyjściem, gdyż większość z nich jest darmowa. Nie poniesiemy więc kosztów zakupu licencji, a dzięki samodzielnemu wypełnieniu formularza, nie będziemy musieli korzystać z płatnej pomocy doradców i biur finansowych. Pobierz program PIT 2017: pitax.pl/program-pit.

PIT 2017 – program za darmo

Jak widać, elektroniczny program PIT 2017 daje nam niepowtarzalny komfort oraz satysfakcję złożenia zeznania podatkowego bez wychodzenia z domu. Dzięki temu zyskujemy nie tylko czas i pieniądze. Zyskujemy również pewność, że nasze zeznanie będzie wypełnione poprawnie i szybciej trafi do organu weryfikującego. Więcej informacji znajdziesz na: https://www.pitax.pl/pity-2017/.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone