Zamknij
REKLAMA

Koalicja Obywatelska Wielkopolska zapowiada nowy etap

10:55, 06.09.2018 | facebook
REKLAMA
Skomentuj
fot. facebook

Koalicja Obywatelska Wielkopolska jako pierwsza w Pile zaprezentowała osoby i organizacje, z którymi wystartuje w nadchodzących wyborach samorządowych.

"Przez ostatnie lata wiele zrealizowaliśmy. Przebudowaliśmy obiekty sportowe, podróżnych wita odnowiony dworzec, lotnisko nie przeszło w prywatne ręce, przebudowaliśmy centrum miasta i układ komunikacyjny, zmieniamy bazę oświatową - wyliczać można by długo. Większość planów i zadań z tamtego czasu została wykonana. Powstały nowe miejsca pracy - w nowo powstałych firmach np. w strefie przemysłowej - oraz we wcześniej funkcjonujących, które się codziennie rozwijają.

Dzisiaj nadszedł czas na: #NowyEtap. Czas na spełnianie kolejnych marzeń młodego pokolenia o mieście nowoczesnym, a jednocześnie dbającym o ekologię i przyrodę. Przed nami nowe wyzwania, które stawia przed nami demografia i seniorzy, którzy chcą aktywnie spędzać czas na emeryturze. Przed nami nowe wyzwania, które wiążą się z intensywnym rozwojem gospodarczym miasta i potrzebami pokolenia wieku średniego i ich dzieci".

(facebook)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

Szkocka krataSzkocka krata

5 5

Ten etap, to jazda indywidualna na czas. Czas do odsiadki. 18:16, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ciekawyciekawy

6 5

NO WIDAĆ ZNAJOME TWARZE? DO ZNUDZENIA? 13:19, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gośćgość

6 0

Nie, no nie do wiary. Nie, to być nie może. Na szczęście ten etap mamy już za sobą. 22:50, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wyborcawyborca

4 2

Buhahaha... robieniem sobie zdjęcia z Głowskim przybiliście sami sobie gwóźdź do trumny. Przecież wkrótce rusza wielka kampania prezentująca Pana Głowskiego i Jażdżewskiego, nie zbyt dobrze. Najgorsze jest to że osoby które nie chcą w Pile PiS-owskiego reżimu, nie mają teraz na kogo glosować, bo tak jak ja na Koalicję nie zagłosują właśnie ze względu na Głowskiego. 12:25, 15.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone