Zamknij
REKLAMA

WRPO: dotacje na żłobki i kluby malucha

08:25, 06.01.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na bezpłatne spotkanie pt. "Wspieraj rynek pracy z WRPO! - pozyskaj dotację na żłobki i kluby malucha, aktywizację zawodową oraz outplacement".

Spotkanie odbędzie się 17 stycznia w godz. 9:00-11:00 w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Pile, ul. Grunwaldzka 2. Jego celem jest przedstawienie możliwości wsparcia ze środków unijnych na rozwój żłobków i klubów malucha, aktywizacji zawodowej oraz outplacementu. Spotkanie jest adresowane do podmiotów prowadzących działalność w zakresie żłobków i klubów malucha oraz osób zainteresowanych aktywizacją zawodową.

Zgłoszenia do udziału przyjmowane będą 15 stycznia godz. 12:00. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły TUTAJ

(fp)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone