1
14:40, 23.04.2024
Zbigniew Makowski, wielokrotny mistrz weteranów w podnoszeniu ciężarów, będzie bohaterem spotkania, które Pilska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa organizuje z ciekawymi mieszkańcami naszego miasta.
09:08, 21.04.2024
Podopieczni trenerów Jopków uczestniczyli wczoraj w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Judo w Poznaniu.
2
16:21, 16.04.2024
Reprezentacja Polski kobiet pod wodzą selekcjonera Arne Senstada wygrała z Brazylią (26:22) w ramach towarzyskiego spotkania w Pile. Emocjonujące spotkanie w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR oglądał z trybun komplet publiczności.
13:49, 10.04.2024
13 kwietnia w hali MOSiR w Pile odbędzie się gala boksu „Sokoły - próba charakteru”.
11:54, 10.04.2024
Mieszkaniec Łobżenicy Andrzej Konitzer uczestniczył w Halowych Mistrzostwach Polski „Tenis Open Polska”, które rozegrano w Kielcach.
1
19:55, 08.04.2024
W pierwszym spotkaniu fazy play-off siatkarki Enea KS Piła, po niełatwym meczu, zwyciężyły drużynę BAS Białystok 3:2 (15:25, 26:28, 25:19, 25:21, 15:13).
19:25, 07.04.2024
Zawodnicy Judo Jopek Team walczyli dzisiaj z sukcesem na Akademickich Mistrzostwach Polski w Judo, które rozegrano w Gdańsku.
19:04, 06.04.2024
Ekipy Politechniki Gdańskiej okazały się najlepsze w kobiecej i męskiej klasyfikacji drużynowej Akademickich Mistrzostw Polski w biegach przełajowych, które w sobotę zostały rozegrane w Pile. Zawodnicy i zawodniczki trójmiejskiej uczelni zdominowali trasę przełajów na terenie pilskiego lotniska, zdobywając aż sześć medali.
14:33, 01.04.2024
W sobotę żużlowcy Polonii Piła wygrali na swoim torze z Kolejarzem Opole 54:36.
20:47, 28.03.2024
Siatkarki Enea KS Piła uległy 2:3 liderkom pierwszoligowych zmagań - Eco Harpoon LOS Nowy Dwór Mazowiecki.
1
19:02, 25.03.2024
W weekend w hali sportowej Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica Pile rozgrywano Mistrzostwa Wielkopolski w Boksie.
15:19, 24.03.2024
Na rozgrywanych w Opolu Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorek w Judo Miłosz Kłos, zawodnik Judo Jopek Team, okazał się bezkonkurencyjny i został zwycięzcą w kategorii +100 kg.
1
13:10, 24.03.2024
Dziś ostatni dzień Mistrzostw Wielkopolski w boksie, które trwają od piątku w hali sportowej Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Pile.
17:50, 23.03.2024
W ten weekend w hali sportowej Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica Pile rozgrywane są Mistrzostwa Wielkopolski w Boksie.