REKLAMA

Starosta "Samorządowcem Przyjaznym Seniorom"

13:13, 20.05.2017 | Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA
Skomentuj

W uznaniu zasług dla środowiska seniorów starosta pilski Eligiusz Komarowski został uhonorowany tytułem „Samorządowiec Przyjazny Seniorom”.

Uroczystość miała miejsce wczoraj podczas odbywającej się w Wągrowcu I Europejskiej Konferencji Seniorów Województwa Wielkopolskiego „Senioriada”. Głównym organizatorem przedsięwzięcia była poseł do parlamentu europejskiego Krystyna Łybacka.

- Bardzo dziękuję za tak zaszczytny tytuł. Jest on dla mnie szczególnie ważny, ponieważ zdaję sobie sprawę, jak wartościowymi osobami są seniorzy. Wiele można się od nich nauczyć, wiele dowiedzieć. Z przyjemnością z nimi na co dzień współpracuję, podziwiam zapał, wiedzę i doświadczenie. Jednocześnie deklaruję, że seniorzy zawsze mogą na mnie liczyć i drzwi do mojego gabinetu są dla nich zawsze otwarte - powiedział Eligiusz Komarowski.

- Jest to wyróżnienie, które pokazuje jak ważna dla pana jest grupa seniorów. Gorąco dziękuję za pana serce, za zrozumienie i bardzo proszę, aby nadal był pan tak dobry dla seniorów jak dotychczas - mówiła europosłanka Krystyna Łybacka.

- Panie starosto, pilanie dziękują i proszą o jeszcze - dodała Wiesława Sztaba, radna Rady Miasta Piły, współpracowniczka Krystyny Łybackiej.

W ciągu roku sprawowania funkcji starosty pilskiego, Eligiusz Komarowski dał się poznać jako przyjaciel seniorów, gotowy do regularnego wspierania starszych generacji. Za najświeższy przykład niech posłuży zainicjowana przez starostę adaptacja byłego kina „Iskra”, mieszczącego się w Pile przy ulicy Kilińskiego, które obecnie jest już siedzibą pilskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Formalne otwarcie odrestaurowanego lokum nastąpi za kilka tygodni.

(Starostwo Powiatowe w Pile)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

SparingpartnerSparingpartner

13 3

były teść - emeryt często wspomina zięcia boksera 18:56, 20.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

katolkatol

4 10

kolego sparingpartner - może się zmienił i nie bije - ludzie się zmieniają 20:02, 20.05.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SparingpartnerSparingpartner

7 2

nie jestem twoim kolega popaprańcu , ciesz się artykułem na zlecenie , te prawdziwe już się piszą 00:47, 21.05.2017


fotograf fotograf

7 2

I to szczęście w oczach, bo ktoś robi zdjęcie jemu i tylko jemu. Bezcenne! 07:36, 22.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kociokwikkociokwik

9 1

Cóż za radość - kolejna fotka do kolekcji. Dziś przyjaciel seniorów, wczoraj kotów, a jutro...? 08:16, 22.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2017