Zamknij

Przedstawiciel handlowy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Aktywna rekrutacja nowych uczestników do projektów EFS, minitorowanie rynku pod względem popytu, podaży, organizowanie akcji promocyjnych i reklamowych, organizowanie sieci sprzedaży, utrzymywanie kontaktów z odbiorcami; posprzedażowe obsługiwanie klientów, organizowanie dostaw do klientów, organizowanie prcy własnej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.05.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie minimum podstawowe, doświadczenie w pracy na stanowisku biurowym, prawo jazdy kat. B, znajomość MS Office, umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: al. Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Doradca klienta
      Numer telefonu: 067-215-11-27
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracodawcy
      pomoc w przygotowaniu ofert turystycznych, pomoc przy weryfikacji atrakcji turystycznych, miejsc noclegowych i gastronomicznych, pomoc przy dokonywaniu rezerwacji atrakcji, noclegów i posiłków, telefonowanie do klientów z potwierdzeniami i aktualizacjami dotyczącymi rezerwacji, obsługa kasy fiskalnej i dokumentów kasowych, pomoc przy fakturowaniu wpłat klientów, pomoc przy tworzeniu i weryfikacji umów turystycznych, porządkowanie i archiwizacja dokumentów podróżnych, wprowadzanie danych do systemów rezerwacyjnych, pomoc przy kompletowaniu, weryfikacji i przekazywanie dokumentów kosztowych do biura rachunkowego.
      StPr/24/0470
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      Obsługa sekretariatu, prowadzenie kalendarza, przyjmowanie i umawianie interesantów, przyjmowanie korespondencji wychodzącej i przychodzącej zgodnie z instrukcją kancelaryjną.
      StPr/24/0471
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Sprzedaż odzieży dziecięcej - sklep MAYOTTE, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż internetowa, obsługa mediów społecznościowych. Miejsce pracy: Galeria IBI. Godziny pracy: pn.- sob., w godz. 10:00 - 20:00, niedziele handlowe w godz. 11:00 - 17:00. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 1 m-c, zatrudnienie od zaraz.
      StPr/24/0473

      Wykonywanie prac budowlanych, min. prace wykończeniowe, wznoszenie budynków. Praca w terenie - Piła i okolice. Pierwsza umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące, jedna zmiana od pn. do pt. w godz. 07:00 - 15:00, zatrudnienie od zaraz.
      StPr/24/0472
      wynagrodzenie od od 4 242 do 7 000 PLN

      Przyjęcie towaru od kierowcy z fabryki, załadunek towaru na samochód firmowy. Montaż mebli na hali sklepowej oraz u klienta. Praca związana z dźwiganiem. Pierwsza umowa - zlecenie - na okres 3 m-cy, zatrudnienie od zaraz, praca w godz. 10:00 - 18:00, pn- pt. Możliwość podjęcia dalszej współpracy w oparciu o umowę o pracę.
      StPr/24/0468
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      praca na wysokości powyżej 1 metra, wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem w stałej sprawności technicznej urzadzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych. Praca w godz. pon-czw : 7.00-15.30, piatek: 7.00-13.00. Miejsce pracy Piła
      StPr/24/1434
      wynagrodzenie od od 4 320 PLN

      StPr/24/1435

      zapoznanie z podstawowymi przepisami prawnymi obowiązującymi w realizacji zadań PUP, zapoznanie się z usługami świadczonymi przez Urząd Pracy, wykonywanie pod nadzorem prac administracyjno-biurowych (wysyłanie korespondencji), nauka obsługi urządzeń biurowych, kserowanie druków i materiałów pomocniczych, pomoc w wydawaniu druków/wniosków osobom bezrobotnym, zapoznanie się z obiegiem dokumentacji
      StPr/24/0463

      zapoznanie się z Regulaminem Organizacyjnym Starostwa Powiatowego w Pile, zapoznanie się z przepisami BHP, ppoż., zapoznanie się ze strukturą organizacyjną, przepisami z zakresu danych osobowych i problematyką pracy, pomoc przy archiwizacji dokumentów, prace biurowe polegające min. na kserowaniu, skanowaniu i segregowaniu dokumentacji, pomoc w sprawach kancelaryjnych i obiegu korespondencji.
      StPr/24/0464

      Dokonywanie rozliczeń międzybankowych krajowych i zagranicznych, obsługa klientów w zakresie przyjmowania dyspozycji dotyczących prowadzenia rachunków bankowych, gromadzenie depozytów, zawieranie umów, prowadzenie rachunków bieżących.
      StPr/24/0465
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN