Pracownik sprzątający

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Utrzymywanie w czystości siedziby firmy i terenów zenętrznych. Dyspozycyjność. Umowa na czas określony - 2 lata. Praca w godz. 06.00-09.00, 17.00-22.00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.08.2018
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane wykształcenie zawodowe, umiejętność posługiwania się urządzeniami: zamiatarka myjna, podkaszarka, urządzenie do czyszczenia płytek. Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: al. Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Doradca klienta
    Numer telefonu: 67 215 11 27
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy
    przekazania dokumentów:
    pomoc przy zakładaniu teczek kierowców i pojazdów
    StPr/18/0834
    wynagrodzenie od 997,4 PLN

    obsługa klientów na sali obsługi, przygotowanie napojów zimnych, gorących, alkoholowych, podawanie potraw, obsługa kelnerska imprez okolicznościowych, godziny pracy 10-18 lub 14-22. umowa na okres pró
    StPr/18/0835
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Śrutowanie konstrukcji stalowych. Praca na dwie zmiany: 6.00-14.00 oraz 14.00-22.00 Zatrudnienie od zaraz. Wynagrodzenie netto: 15 zł/h
    StPr/18/0836
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    Obsługa gości w Klubie Muzycznym Scena, przygotowywanie napojów, deserów, drinków. Umowa zlecenie od zaraz na okres 1 m-ca, z możliwością przedłużenia. Praca w zakresie godzin 12.00 - 02.00, pn. - ndz
    StPr/18/0832
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    Przygotowanie oraz wydawanie wyrobów kulinarnych w placówce gastronomicznej. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące. Praca na dwie zmiany w zakresie godzin 12.00
    StPr/18/0833
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Sprzątanie pomieszczeń Mile widziani renciści i emeryci. Jedna zmiana w godz. 14.00-18.00. Miejsce pracy: Al. Poznańska Zatrudnienie od zaraz.
    StPr/18/0825
    wynagrodzenie od od 1 050 PLN

    Obsługa pieca konwekcyjnego, pieczenie mięs i innych wyrobów. Dwie zmiany w godz. 06.00-14.00, 14.00-22.00. Praca również w dni wolne. Miejsce wykonywania pracy, Piła, ul. Wyspiańskiego 35
    StPr/18/0820
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    przeglądy oraz naprawy pojazdów (uaktywnianie tabletem w systemie), mycie i czyszczenie części i pojazdów, okresowe transportowanie gokartów do stacji wulkanizacyjnych oraz zewnętrznych myjni, zakup p
    StPr/18/0823
    wynagrodzenie od od 3 493,21 PLN

    Sprzedaż odzieży męskiej w salonie Vestito Moda Męska. w Atrium Kasztanowa w Pile. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 m-ce. Godziny pracy - zmiany wg grafiku w zakresie: pn. - ndz. 10.00 - 21.
    StPr/18/0824

    Telefoniczna i mailowa obsługa klienta. obsługa sklepu internetowego, doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu. Zatrudnienie od zaraz na czas określony 3 miesiące.
    StPr/18/0830
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN