REKLAMA

REKLAMA
11:25, 16.11.2017
Ceny obowiązkowych ubezpieczeń OC wciąż rosną. W III kwartale 2017 r. średnio płaciliśmy za te polisy aż o 22% więcej, niż przed rokiem. Kierowcy nie są jednak całkowicie bezbronni. Istnieją sposoby na to, by za OC płacić mniej.
14:19, 03.11.2017
Masz wolne środki i nie wiesz, co z nimi zrobić? Warto pomyśleć o założeniu lokaty bankowej. Ile możemy obecnie dzięki niej zyskać?
00:00, 26.10.2017
Montaż instalacji wodnej czy gazowej jest jednym z ważniejszych procesów budowy domu. Jego sprawne funkcjonowanie wpływa na komfort mieszkania, korzystanie z ciepłej wody w kranie, kąpieli pod prysznicem czy włączania kuchenki gazowej. W co należy się zaopatrzyć, aby z naszych rur popłynęła woda, ale też aby dało się ją zakręcić?
06:00, 17.10.2017
Jesienno-zimowa pogoda nie zawsze sprzyja dobremu samopoczuciu. Tym bardziej, powinien być to czas, który stawia wyzwania naszemu organizmowi i zdrowiu. Coraz częściej ogarnia nas wówczas brak energii i nostalgia, a nasza odporność często diametralnie ulega osłabieniu. Jak z tym walczyć? W uzdrowisku w Ciechocinku pomogą Ci wrócić do dobrej formy!
12:05, 14.10.2017
O zielonej herbacie wiadomo sporo, natomiast jej odpowiednikiem dla miłośników kawy jest zielona kawa. To po prostu kawa niepalona, która w ostatnich latach staje się popularnym składnikiem suplementów diety. Według jej producentów, zielona, niepalona kawa wspomaga odchudzanie i korzystnie wpływa na organizm. Jak działa ten składnik i czy ułatwi nam odchudzanie bez zmiany diety?
00:00, 13.10.2017
Lokalna Organizacja Turystyczna z Torunia zwyciężyła w ministerialnym konkursie i w listopadzie zorganizuje wizytę studyjną dla kilkudziesięcioosobowej grupy nauczycieli. Odwiedzą oni także Toruń! Jaki jest cel tej wizyty?
09:01, 03.10.2017
Zakupienie klasycznego samochodu to nie tylko wydatki związane z jego odnową – które pochłaniają bardzo dużo naszych środków finansowych. Samochód, jeżeli nie jest oficjalnie zarejestrowany, a spełnia wszelkie wymogi, musi przejść przez procedurę związaną z jego kwalifikacją. Dopiero po tym możliwe będzie uzyskanie żółtych tablic.
08:51, 03.10.2017
Każda branża rządzi się własnymi prawami. Co istotne, każda z nich ma swoją specyfikę i w dużym stopniu to ona generuje różnego rodzaju zagrożenia i niebezpieczeństwa. Inaczej pracuje się w biurze, inaczej w warsztacie samochodowym. Inaczej będzie skonstruowana zatem polisa ubezpieczeniowa dla każdego z tych miejsc. Każdy z pracodawców stara się w odpowiedni sposób ochronić pracowników i mienie przed wypadkami, wdraża procedury BHP i dba o sprzęt i zdrowie, ale warto być przygotowanym na sytuacje, które mogą zaskakiwać, szczególnie w miejscach, gdzie nietrudno o wypadek. Jako pokazują statystyki jednymi z najbardziej narażonych na nieprzyjemne zdarzenia zakładów pracy są warsztaty samochodowe, a tylko 75% z nich jest ubezpieczonych. To istotne, ponieważ ta bardzo specyficzna działalność jest narażona nie tylko na straty w mieniu, ale również na roszczenia klientów wynikające z uszkodzenia pojazdów.
00:00, 02.10.2017
Inną nazwą przegubów kulowych są przeguby osiowe. Zapewniają one poślizg skrętu pomiędzy mostkiem a obudową łożyska koła. Zamontowane w centralnej części mostka, przeguby kulowe są odporne na wysoki poziom nacisku mechanicznego i napięcia. Jednak w związku z ogólnym zużyciem, część ta jest normalnym obiektem uszkodzeń, które w najgorszym scenariuszu polegają nawet na ich pęknięciu.
13:25, 27.09.2017
Tegoroczna jesień nie rozpieszcza pogodą – o złotej, polskiej jesieni można zapomnieć, gdyż niebo zasnuły gęste, deszczowe chmury. Słoty sprawiają, że nie ma się ochoty, by wychodzić na zewnątrz, jednak niekiedy trzeba iść do pracy lub na zakupy. Niestety, w ulewnym deszczu można nie tylko nabawić się przeziębienia. Istnieje również wysokie ryzyko, że uszkodzi się telefon.
REKLAMA
00:00, 18.09.2017
Dekoracje okienne nadają wnętrzom charakter, a jednocześnie chronią przed ostrymi promieniami słonecznymi i ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Jednym z najgorętszych trendów wciąż pozostają zasłony rzymskie. Są za razem funkcjonalne i dekoracyjne, dzięki czemu dają możliwości w wystroju wnętrza w każdym stylu.
14:06, 12.09.2017
O pozycjonowaniu i tym, że jest ono skuteczne, mówi się coraz więcej. Coraz większa ilość osób, które prowadzą działalność w Sieci, niezależnie od tego, czy zajmują się one sprzedażą towarów czy usług, myśli o tym, jak poprawić widoczność swojej strony w Sieci, a co za tym idzie – zwiększyć przychód. Dla firmy – niezależnie małej czy dużej – najważniejsza jest strona internetowa, nie zaś działania w kanałach social media. Stąd tez bierze się bardzo duże zainteresowanie firm pozycjonowaniem stron.
11:17, 10.08.2017
Rozważając przyjęcie lub odrzucenie określonej oferty pracy, bierzemy pod uwagę wiele czynników. Jednym z nich jest wysokość pensji. Wynagrodzenie nie powinno być uznawane za drażliwy temat. Strach przed jego podejmowaniem może wynikać z nieumiejętności rozmawiania o pieniądzach. Eksperci Pracuj.pl podpowiadają, jak negocjować wysokość płacy.
11:12, 10.08.2017
Najważniejsze części CV to te, które dotyczą doświadczenia zawodowego, umiejętności i kwalifikacji, jakie posiadasz. Tworząc życiorys, wspomnij również o zainteresowaniach. Dzięki temu wykażesz, że praca nie pochłania całego Twojego czasu. Ważne, by pracownik spełniał się w różnych sferach swojego życia. Hobby to jedna z nich.
11:08, 10.08.2017
Poszukiwanie nowego zatrudnienia wymaga wysiłku, a często także cierpliwości. Chcąc znaleźć korzystne oferty pracy, warto poświęcić swój czas np. na przeglądanie stron takich jak Pracuj.pl.
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2017