Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
08:02, 20.04.2018
Hosting polega na „wydzieleniu, wygospodarowaniu” przez dostawcę określonych zasobów serwerowni, klientowi biznesowemu. Mogą one dotyczyć m.in. miejsca na dysku twardym, wyznaczonej ilości danych możliwych do przesłania przez Internet, a także określonych usług świadczonych przez dostawcę i wyznaczenia obciążenia dla serwera. Hosting obejmujący usługę wynajmu miejsca na serwerze dla witryn HTTP nazywany jest web hostingiem (hostingiem internetowym).
12:43, 14.04.2018
Reklama zakładów bukmacherskich może być prowadzona wyłącznie przez firmy bukmacherskie działające w Polsce legalnie. Zapisy ustawy mocno ograniczają jednak zakres możliwej reklamy.
16:41, 13.04.2018
Chcesz sprzedać jakieś nieużywane rzeczy? Masz w domu zbędne meble, nieużywane już ubranka dla dzieci albo kolekcję płyt, których już nie słuchasz? A może myślisz o założeniu sklepu internetowego lub sprzedawaniu przez portal aukcyjny? Pewnie też zastanawiasz się, czy i jak zamówić kuriera, który dostarczy paczkę?
19:04, 27.03.2018
Obuwie sportowe początkowo gościło jedynie na parkietach boisk do gry w koszykówkę i na halach czy stadionach lekkoatletycznych. Jednak ze względu na swoją wygodę i coraz ciekawsze wzornictwo, szybko zyskało sobie zwolenników wśród osób, które ze sportem miały niewiele wspólnego. Marki obuwnicze szybko dostrzegły ten trend i obecnie produkują obuwie sportowe, które jednocześnie gwarantuje komfort w czasie aktywności fizycznej, zachowując elegancki wygląd, doskonale wpisujący się w założenia miejskiej elegancji. Przykładem mogą być tutaj buty jednej z najstarszych marek dbających o stopy sportowców – firmy Puma.
12:54, 06.03.2018
Manekiny wystawowe nie są jednolite. Mimo, że jako klienci nie zwracamy zbytnio na to uwagi, każdy sklep reklamuje swoje ubrania przy pomocy innego rodzaju manekinów. Sprawdźmy dlaczego tak się dzieje.
17:54, 28.02.2018
Kolagen to niezwykle istotne dla naszego organizmu białko. Jego niedobór nie tylko sprawia, że nasza skóra wygląda nieatrakcyjnie. Odpowiada on również za to, co mamy na głowie, czyli włosy.
09:51, 26.02.2018
Wielu miłośnikom fonografii zakup lustrzanki pozwala robić zdjęcia zbliżone do tych wykonywanych profesjonalnymi aparatami. Kluczem do osiągnięcia zadowalających efektów jest jednak dobór właściwego osprzętu, a zdecydowanie najważniejszą rolę odgrywa odpowiednio dopasowany obiektyw. Dowiedz się jak dobrać obiektyw do lustrzanki i na jakie parametry warto zwrócić szczególną uwag.
12:19, 13.02.2018
Czasy, kiedy złożenie zeznania podatkowego za miniony rok wiązało się ze stresem, koniecznością korzystania z usług biur finansowych i wielogodzinnego stania w kolejce do urzędu skarbowego, powoli odchodzą w przeszłość. W dobie internetu i nielimitowanego dostępu do wiedzy coraz powszechniejszą formą rozliczania się z urzędem skarbowym stają się e-deklarcje. Dowiedz się, dlaczego warto rozliczać się bez wychodzenia z domu i jakie korzyści daje składanie pitów online.
14:24, 12.02.2018
Rozmowa kwalifikacyjna jest nieodłącznym elementem każdego procesu rekrutacyjnego. Pozwala ona na bliższe poznanie kandydata i zweryfikowanie jego rzeczywistych umiejętności zawodowych. Można zatem stwierdzić, że od tego, jak zaprezentujemy się w trakcie jej trwania, będzie zależało nasze zatrudnienie.
14:21, 12.02.2018
Zmiana pracy to trudne doświadczenie. Musimy zaaklimatyzować się w nowym środowisku i przyswoić wiele informacji. Aby ten czas nie był dla nas męczarnią, warto mądrze go wykorzystać i uzmysłowić sobie, że w trakcie kilku pierwszych dni mamy prawo pytać.
REKLAMA
14:18, 12.02.2018
Przygotowując się do rozmowy kwalifikacyjnej, warto przemyśleć kwestie związane z wynagrodzeniem. Dobrze jest uwzględnić nie tylko swoje oczekiwania, ale również zarobki w określonej branży i regionie. Duże znaczenie mają także zagadnienia takie, jak nasz staż pracy i osiągnięcia.
12:37, 01.02.2018
Umowa kupna-sprzedaży to najważniejszy dokument poświadczający prawo własności do przedmiotu zakupu. Zanim dojdzie do parafowania umowy trzeba ustalić ostateczną cenę.
14:57, 30.01.2018
W Bułgarii, w nadmorskiej miejscowości Obzor, istnieje tradycja, że gdy cudzoziemiec kupi tam apartament, to zawiesza na nim flagę swojego państwa. Najwięcej jest tam flag rosyjskich, lecz zaczęły się również pojawiać polskie. Coraz więcej naszych rodaków podejmuje decyzję o zakupie apartamentu za granicą, na przykład w Hiszpanii. Jednak nie zawsze jest to opłacalne.
12:03, 25.01.2018
Zimowe dokarmianie ptaków to miłe zajęcie, które praktykujemy zwłaszcza przy domach. Wielu mieszkańców osiedli mieszkaniowych, właścicieli mieszkań w blokach i kamienicach, również to czyni. I dobrze, wśród betonu ptaki też są potrzebne. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie… podła jakość ziaren.
10:39, 22.01.2018
Problemy z odpaleniem samochodu dotykają nas przede wszystkim w zimie. Nie znaczy to jednak, że latem kompletnie nie musimy się przejmować elementami układy elektrycznego.
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018